نخستین فروشگاه اینترنتی صنایع دستی در خراسان جنوبی راه اندازی شد

نخستین فروشگاه اینترنتی صنایع دستی در خراسان جنوبی راه اندازی شد

فرناز رهبران رنجبر
| شنبه, ۲۹ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۹:۲۰

اولین فروشگاه اینترنتی صنایع دستی به نام آگاتون در استان خراسان جنوبی آغاز به کار کرده است.

حسین عباس‌زاده معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت:

فروشگاه اینترنتی آگاتون فردوس با کسب مجوزهای لازم فعالیت خود را به عنوان اولین سایت اینترنتی خرید و فروش سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی استان خراسان جنوبی آغاز کرده است. با توجه به ظرفیت و پتانسیل‌های استان در زمینه سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی و لزوم بازاریابی و همچنین به‌منظور حمایت از هنرمندان و صنعتگران با هدف ارتقای توان رقابتی محصولات صنایع دستی در بازارهای بین‌المللی، مجموعه آگاتون در رشته تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی اقدام به راه‌اندازی این فروشگاه کرده است.

این فروشگاه با داشتن مؤلفه‌هایی نظیر درج شناسنامه، مشخصات و اطلاعات فنی کالا، بکارگیری مشوق‌های ترغیبی، تشویقی و مناسبتی، طراحی و گرافیک سایت و سهولت دسترسی و اقدام درجهت دارا بودن نشان اعتماد الکترونیکی و چندزبانه بودن سایت و امکان فروش خارج از کشور توانسته است رشد چشم‌گیری برای بازاریابی و فروش در این بخش داشته باشد.

نام آگاتون از دو کلمه آگات به معنای عقیق و تون نام قدیم شهر فردوس تشکیل شده که مجموعه‌ای متشکل از تعدادی از گوهر‌تراشان شهر فردوس است و در نمایشگاه‌های هدایای مسکو و فلورانس ایتالیا حضور داشته است.

از مهم‌ترین اهداف برپایی این فروشگاه عبارتند از: ارائه گوهرهای صد درصد طبیعی و معدنی با ضمانت مادام‌العمر اصالت سنگ، معرفی تنوع بسیار بالای سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی خراسان جنوبی در بازارهای داخلی و خارجی، فعالیت تخصصی در حوزه گوهرتراشی و گوهر‌شناسی با مشارکت استادان مجرب کشوری، همکاری با طراحان حوزه جواهرسازی برای ارائه بهترین و جدیدترین طرح‌ها و شرکت در نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی برای معرفی سنگ‌های اصیل استان خراسان جنوبی.

دیدگاه  

    جستجوی تور، پرواز، هتل، رستوران و دیدنی‌ها...

    تبلیغات