کشور ایتالیا - کجارو

ایتالیا

برترین هتل های کشور به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با ایتالیا

فلورانس در یک نگاه

نویسنده : صدیقه شجاعی

فلورانس زادگاه رنسانس ایتالیا، شهر ژولیوس سزار و دانته، هنر و معماری و تندیسگری‌ است و در نتیجه جاذبه‌های فوق‌العاده‌ای دارد که باید حتما از آن‌ها دیدن کنید.

پیزا در یک نگاه

نویسنده : صدیقه شجاعی

پیزا از شهرهای تاریخی و معروف ایتالیا است که علاوه بر برج شناخته‌شده پیزا، جاذبه‌های دیگری نظیر کلیسای سانتو استفانو، موزه ملی، تعمیدگاه و... نیز دارد.

معماری موزه ملی هنر قرن بیست و یکم در ایتالیا، نمادی از زندگی امروز

نویسنده : فاطمه رشیدی

موزه ملی هنر قرن بیست و یکم (ماکسی) در ایتالیا یکی از پروژه‌های شاخص معمار معروف «زاها حدید» است که رویکردی میان رشته‌ای به هنر و تولیدات زیباشناختی دنیای پیش رو دارد.

بازدید رایگان از موزه های ایتالیا از پاییز متوقف می‌شود

نویسنده : صدیقه شجاعی

موزه‌ها و سایت‌های تاریخی و فرهنگی ایتالیا در اولین روز یکشنبه هر ماه به رایگان میزبان بازدیدکنندگان بوده‌اند، اما این طرح به زودی متوقف خواهد شد.

راهنمای سفر به ایتالیا

نویسنده : حمیده کریمی

ایتالیا، سرزمین آثار معماری خیره‌کننده و غذاهای لذیذ، دنیایی پر از تنوع و شور وهیجان است. کشوری که هر گردشگری در فهرست مقصدهای محبوب خود دارد و بعد از سفر اول، برای برگشتن به آن لحظه‌شماری می‌کند.

ماترای ایتالیا، پایتخت جدید اروپایی در سال ۲۰۱۹

نویسنده : نازنین کی‌نژاد

ماترا، شهر کوچکی که خورشید دلش نمی‌آید در آن غروب کند و انعکاسش را روی دیوارهای سنگی‌اش می‌نشاند تا روشنایی را به مسافران هدیه کند.

راهنمای سفر به پیزا؛ ایتالیا

نویسنده : حمیده کریمی

پیزا شهری در توسکانی در مرکز کشور ایتالیا است. این شهر به خاطر وجود برج پیزا در آن معروف است با وجود این بیش از ۲۰ بنای تاریخی دیگر شامل کلیسا، کاخ و پل‌هایی بر فراز رودخانه دارد.

صفحه ۱ از ۴۶

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش