برگزاری نمایشگاه غذا، هتل و گردشگری بالی ۲۰۱۸ در اندونزی

زینب موحدی
جمعه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۰
برگزاری نمایشگاه غذا، هتل و گردشگری بالی ۲۰۱۸ در اندونزی

نمایشگاه «غذا، هتل و گردشگری بالی ۲۰۱۸» از ۱ مارس آغاز به کار کرد و تا ۳ مارس ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه غذا، هتل و گردشگری بالی ۲۰۱۸ (FHTBali 2018) به عنوان بزرگ‌ترین رویداد تجاری در نوع خود در شرق اندونزی، از ۱ تا ۳ مارس در مرکز کنفرانس بالی نوااسا دوو (Bali Nusa Dua Convention Centre) در بالی، اندونزی برگزار می‌شود.

برگزارکنندگان این نمایشگاه پیش‌بینی می‌کنند که تعداد بازدیدکنندگان در نمایشگاه سال جاری در مقایسه با آخرین نمایشگاه تا ۲۰ درصد افزایش یابد. نمایشگاه غذا، هتل و گردشگری بالی ۲۰۱۸ همچنین میزبان چندین رویداد مهم صنعتی از جمله مسابقه‌ی قهوه‌ی اندونزی ۲۰۱۸ (ICE) است که به عنوان فینالیست مسابقات باریستای اندونزی و قبل از ورود به رقابت‌های جهانی باریستا (WBC) و به همراه رقابت‌های «Salon Culinaire»، مسابقات «Bali Sommelier» و «Retail Indonesia» انجام می‌شود.

در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ نسبت به سال گذشته، اندونزی شاید ۲۰ درصد افزایش در تعداد بازدیدکنندگان خارجی در مقایسه با سه کشور همسایه، سنگاپور، مالزی و تایلند بود.

اندونزی، با برآورده‌سازی الزامات مربوط به رشد گردشگری و با توجه به فرهنگ غذایی و نوشیدنی قوی و نیز اقتصاد خوب ناشی از گردشگری، توانسته است به پایداری در این زمینه دست یابد.

نمایشگاه غذا، هتل و گردشگری بالی از جاذبه‌های یکسانی برای شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان آن برخوردار است.

مطالب مرتبط:

    دیدگاه