آغاز تبلیغ ۵ شهر ایران در ایرلاین ترکیش

آغاز تبلیغ ۵ شهر ایران در ایرلاین ترکیش

فرناز رهبران رنجبر
| چهار شنبه, ۲۵ بهمن ۹۶ ساعت ۱۶:۵۵

پنج شهر ایران با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده از طرف سازمان میراث فرهنگی، در ایرلاین ترکیش تبلیغ می‌شود.

محمد محب‌خدایی، معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ضمن اشاره به آغاز برنامه‌ریزی‌های سازمان میراث فرهنگی از ماه‌های گذشته برای معرفی و تبلیغ جاذبه‌های گردشگری پنج شهر ایران در ایرلاین ترکیش اضافه کرد:

خوشبختانه این برنامه‌ریزی‌ها عملی شده و تبلیغات پنج شهر کشورمان در ترکیش آغاز شده است.

محب‌خدایی با توضیح این‌که جاذبه‌های گردشگری، آثار فرهنگی، تاریخی و زیبایی‌های پنج شهر کشورمان شامل تبریز، یزد، اهواز، همدان و کرمان، با توجه به توافق‌های انجام شده با ترکیش در این خط هوایی انجام شود، گفت:

در حال حاضر تبلیغات این شهرها در درون هواپیما و در سایت شرکت ترکیش آغاز شده و در مجله شرکت ترکیش نیز به زودی آغاز می‌شود.

وی تبلیغات، معرفی و اطلاع‌رسانی را در جذب گردشگر مهم خواند و افزود:

معرفی جاذبه‌های گردشگری در کنار زیرساخت‌هایی که وجود دارد و آثار فرهنگی‌تاریخی و فرهنگ و آداب و رسوم دوست داشتنی ایرانیان و مهمان‌نوازی آن‌ها می‌تواند به جذب هرچه بیشتر گردشگران خارجی کمک کند.

او همچنین ادامه داد:

براساس برنامه‌ریزی‌ها، به مسافرانی که با ایرلاین ترکیش سفر می‌کنند جایزه سفر به ایران اهدا می‌شود که این مهم نیز یک گام ارزشمند برای افزایش ورود گردشگران خارجی و معرفی هرچه بیشتر جاذبه‌های گردشگری کشورمان است.

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت:

معرفی این پنج شهر به صورت رسمی آغاز شده است و از این پس در تمام پروازهای هواپیمایی ترکیه، این پنج شهر کشورمان تبلیغ می‌شود.

دیدگاه  

    تبلیغات