عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که در هتل ها رخ داده است

سحر مردانه
جمعه، ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که در هتل ها رخ داده است

زمانی که برای سفر اتاق هتلی را رزرو می‌کنید، انتظار دارید که اتاقی تمیز و مرتب در اختیار شما قرار گیرد و تقریبا به هیچ اتفاق ناراحت‌کننده‌ای هم فکر نمی‌کنید، اما گاهی‌اوقات تصورات ما با رخ دادن یک اتفاق غیر‌منتظره برهم می‌ریزد.

تقریبا بعید است که به جزء تمیز و مرغوب نبودن اتاق هتل و اشیاء، اتفاق آزار‌دهنده‌ی دیگری در انتظار مسافران باشد، اما این امر غیر‌ممکن هم نیست؛ زیرا هیچ اتفاقی به‌صورت ۱۰۰% قابل پیش‌بینی نیست. حال بهتر است خود را برای شنیدن اتفاق‌های عجیب و غریبی که در هتل‌ها افتاده است، آماده کنید.

۱۸. سوراخ مخفی

هتل

یک زن و شوهر کانادایی برای اولین سالگرد ازدواج خود، اتاقی را در یکی از هتل‌های مکزیک رزرو کردند. آن‌ها یک روز پس از اقامت متوجه وجود سوراخی در حمام اتاق شدند. این سوراخ مخفی به اتاق تعمیرات و نگهداری هتل منتهی می‌شد.

۱۷. گریه نوزاد

هتل

زمانی که افسر امنیتی در حال گشت و گذار در هتل بود، صدای گریه ممتد نوزادی را از درون یکی از اتاق‌ها شنید. هنگامی که صدای گریه نوزاد قطع نشد، آن‌ها وارد اتاق شده و با نوزاد پانزده ماهه‌ای روبرو شدند که به تنهایی رها شده بود. پدر نوزاد ۳۰ دقیقه بعد از این ماجرا باز‌گشت، اما توسط پلیس دستگیر شد.

۱۶. تارانتولا (نوعی رتیل)

هتل

زن و شوهری در حال سفر از تایلند به لائوس بودند که قایق آن‌ها با مشکلی مواجه شده و مجبور می‌شوند شب را در یکی از هتل‌های مکونگ (Mekong) بگذرانند. زمانی که وارد اتاق می‌شوند، قبل از روشن کردن چراغ‌ها، حس می‌کنند موجودی روی دیوار در حال حرکت است. بعد از روشن کردن چراغ‌قوه، تارانتولای بزرگی تقریبا اندازه دو دست‌ در هم تنیده شده، مشاهده می‌کنند.

۱۵. کوزه

هتل

کارمندی حین تمیز کردن محوطه بیرونی هتل، متوجه یک کیسه همراه با موتورسیکلت و کلاه ایمنی رها شده در میان بوته‌ها شدند. درون کیسه یک کوزه‌ی قدیمی بود که اگر مالک واقعی آن تا ۳۰ روز پیدا نمی‌شد، آن کارمند می‌توانست کوزه را به خیریه تحویل دهد. اما خوشبختانه با اطلاع‌رسانی، کوزه به صاحب اصلی خود رسید.

۱۴. دستمال توالت

هتل

شخصی ادعا کرده است که هنگام اقامت در هتل، تمام اتاق و حتی خود را با دستمال توالت پوشانده است. شاید آزار‌دهنده نباشد و اما بسیار عجیب و غریب به نظر می‌رسد.

۱۳. تفنگ

هتل

مدیر هتلی در استرالیا، جایی که قوانین حمل سلاح سر‌سختانه اجرا می‌شود، ادعا کرده که یکی از خدمتکاران هتل هنگام تمیز کردن اتاق تفنگی زیر تخت پیدا کرده است. یافتن آن مسافر کمی سخت بود، زیرا زیر تخت‌ها هر شش ماه یک‌بار تمیز می‌شود.

۱۲. وب‌کم

هتل

مسافری در دریچه‌ی هوای اتاق هتل موفق به یافتن یک وب‌کم شد. او در این مورد توضیح بیشتری نداده است، اما در همین حد نیز می‌تواند شدت آزاردهنده بودن موضوع را بیان کند.

۱۱. کتاب مقدس

هتل

در اتاق هتلی واقع در کالیفرنیا کتاب مقدس  آغشته به خون پیدا شد در صورتی که روی هیچ یک از دیگر وسایل اتاق حتی یک قطره خون هم دیده نشد.

۱۰. هیچ

هتل

یک روز صبح، زمانی که خدمتکاران هتل برای تمیز کردن اتاقی آمده بودند، با صحنه عجیبی روبرو شدند، تمامی وسایل اتاق از جمله مبلمان، تلوزیون، قهوه‌جوش و حتی سشوار به سرقت رفته بود. از آنجایی که اتاق در طبقه دوم واقع شده بود، بسیار متعجب شدند. با مشاهده فیلم‌های امنیتی دریافتند که مهمان هتل، با درآوردن پنجره و اجاره یک وانت، تمامی وسایل را از پنجره به پایین منتقل کرده است، اما احمقانه‌ترین اتفاق در این میان، جا گذاشتن کارت اعتباریش بود. مدیر هتل برای باز‌گرداندن وسایل با او تماس می‌گیرد و در نهایت سارق هنگام آوردن وسایل اتاق هتل، دستگیر می‌شود.

۹. جوجه اردک‌ها

هتل

مهمان اتاق یکی از هتل‌ها، چندین جوجه اردک که مادر خود را از دست داده بودند را درون وام حمام نگهداری می‌کرده است. پس از ترک اتاق توسط مسافر، خدمتکاران این جوجه اردک‌ها را درون اتاق پیدا کردند. جوجه اردک‌ها ابتدا به دفتر هتل منتقل شدند و سپس برای نگهداری به فردی واگذار شدند. این اتفاق حین عجیب بودن بسیار زیبا و پر‌احساس است.

۸. مجله سالاد

هتل

صاحب مهمانخانه، دفترچه‌ای قدیمی با عنوان «چرا من عاشق سالاد هستم» را زیر یکی از تخت‌های اتاق پیدا کرد. این دفترچه دارای حدود ۸۰ برگ بود که دلایل شگفت‌انگیز بودن سالاد در آن نوشته شده بود. شواهد نشان می‌داد که این نوشته‌ها طی چندین سال گرد‌آوری شده بود.

۷. حیوان خانگی

هتل

زنی با پنج سگ در اتاق هتلی می‌ماند، اما سگ‌ها را در حمام نگهداری نمی‌کرد، بلکه در اتاق رها و در حال رفت و آمد بودند. حتی روی فرش دستشویی می‌کردند و این زن فقط با دستمال توالت دستشویی آن‌ها را تمیز می‌کرد. بعد از ترک هتل توسط این شخص، اتاق تا چند روز برای تمیز کردن تعطیل بود.

۶. دست

هتل

خدمتکار هتل دنجی در میشیگان ادعا کرده است که طی سال‌های خدمت خود یکبار هنگام تمیز کردن اتاق یک دست زیر تخت پیدا کرده است. گویی این دست متعلق به همان شخص مرده‌ای بود که در آن سال درون این اتاق پیدا شده بود.

۵. خون

هتل

دستیار مدیر هتل اتفاق بدی را به پلیس گزارش می‌دهد. او می‌گوید تمام اتاق، دیوار‌ها، فرش و تخت غرق در خون است. اتاق برای مدتی بسته بود، اما زنی که در آن اقامت داشت هیچوقت پیدا نشد.

۴. ناخن

هتل

خدمتکاران یکی از هتل‌ها گفته است طی سال‌های خدمت خود یکبار با اتفاق عجیبی روبرو شده است. او می‌گوید: هنگام تمیز کردن حمام اتاق بعد از رفتن مسافرین، با وان پر از ناخن گرفته شده مواجه شدم. مهمان‌ها فقط چند نفر بودند و تعطیلات آخر هفته را در هتل اقامت داشتند، اما گویی ناخن‌های گرفته شده متعلق به بیش از صد نفر بود.

۳. ملحفه‌های کثیف

هتل

شخصی برای اقامت چند روزه یکی از اتاق‌های هتلی را رزرو کرد. بعد از تحویل اتاق و جابه‌جایی وسایل قصد استراحت داشت که با کشیدن ملحفه‌ها با نوشته‌ای روبرو شد، اگر شما این نوشته را می‌خوانید، پس هنوز خدمتکاران ملحفه‌های کثیف را عوض نکرده‌اند. حتما می‌توانید میزان آزار‌دهنده بودن وضعیت را حدس بزنید.

۲. لاشه حیوانات

هتل

نگهبان هتل، صبح هنگام گشت‌زنی با بوی بدی از درون یکی از اتاق‌ها مواجه می‌شود. زمانی که وارد اتاق می‌شوند با صحنه‌ی عجیبی روبرو می‌شوند. آن‌ها لاشه‌ی یک گوزن مرده درون وام حمام، چندین ماهی آویزان شده از قلاب و خرگوشی که کشته شده بود را درون اتاق پیدا می‌کنند.

۱. بدن مرده

هتل

خدمتکاران هنگام تمیز کردن اتاق هتل با بدن زنی مرده که در پلاستیک مشکی قرار داشت و زیر تخت گذاشته شده بود، مواجه شدند. طبق گزاراشات پلیس این زن توسط مردی که در اتاق می‌مانده، کشته شده است و این اتفاق مربوط به یک هفته پیش بوده است.

 

مطالب مرتبط:

    منبع list25
    برچسب‌ها

    دیدگاه