استفاده از نام تجاری Miss Su برای ترویج گردشگری محلی در چین

زلیخا رحمانیان
سه شنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰
استفاده از نام تجاری  Miss Su برای ترویج گردشگری محلی در چین

استان جیانگ سو در چین با استفاده از نام تجاری و شکل مجازی «خانم سو» (Miss Su) گردشگری محلی را ترویج می‌دهد.

خانم سو در تبلیغات گردشگری بین‌المللی جیانگ سو کشور چین، به‌عنوان یک نام تجاری قوی برای گردشگری معرفی شده است. استان جیانگ سو در چین، نماد «خانم سو» را برای گردشگری جیانگ سو راه‌اندازی کرده است. این نماد خلق و خوی زنان شهر آبی Jiangnan است و نماینده زنان زیبا و موفق Jiangnan است.

«خانم سو» با استفاده از همکاری‌های مجازی و آفلاین، روی تبلیغات گردشگری بین‌المللی تمرکز می‌کند و یک برند قوی برای گردشگری در جیانگ سو ایجاد کرده و آگاهی و علاقه به جیانگ سو را افزایش داده است. علاوه بر این ۵ راهنمای تور گردشگری، به‌عنوان کاندید در کمپین خانم سو معرفی شدند و علاقه‌مندان این فرصت را داشتند تا کاندید مورد علاقه خود را در سایت رسمی گردشگری استان جیانگ سو انتخاب کنند و به آن رأی دهند. برندگان نهایی انتخاب می‌شوند و دو طرفدار خوش‌شانس، برنده یک سفر با خانم سو می‌شوند. کارشناسان مسافرتی آمریکا، یک زن و شوهر استرالیایی و همچنین روزنامه‌نگاران مشهور Travel Pulse با این تور سفر خواهند کرد. خانم سو تیم را در کل سفر هدایت می‌کند و تجربه‌ای چشمگیر از ویژگی‌های گردشگری و فرهنگی جیانگ سو برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد.

به‌عنوان بخشی از این کمپین، سفر عجیب و غریب خانم سو در ماه اوت سال ۲۰۱۷ در سوژو آغاز شد و طی آن یک شهر در جیانگ سو به‌خاطر کانال‌ها، پل‌ها و باغ‌های کلاسیک آن شناخته شد. هنگامی که سفر به پایان رسید، یک سمینار برگزار شد و نتیجه «سفر عجیب و غریب خانم سو»، مراحل و اهداف آن مورد بحث قرار گرفت و اهداف بعدی برای ترویج نام گردشگری جیانگ سو تعیین گردید.

 

مطالب مرتبط:

    منبع traveldailynews
    برچسب‌ها چین توریسم

    دیدگاه