سفر اپ: با AccuWeather پیش بینی دقیقی از آب و هوا داشته باشید

سعید میرزاپور
دوشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۰
سفر اپ: با AccuWeather پیش بینی دقیقی از آب و هوا داشته باشید

اطلاع از وضعیت آب و هوا باعث می‌شود که افراد خودشان را آماده‌تر کنند. AccuWeather یک سرویس جهانی است که برای پیش بینی آب و هوا ارائه شده و در این مقاله از کجارو تصمیم داریم تا با اپلیکیشن اندروید و iOS آن آشنا شویم.

مقاله‌های مرتبط

بسیاری از افراد در طول روز از خانه خارج می‌شوند و به بخش‌های مختلفی می‌روند که این مکان‌ها ممکن است اداره، فروشگاه، منزل آشنایان و موارد این چنینی باشد. اما باید در این سفر‌های هرچند کوتاه درون شهری نیز اطلاعاتی در خصوص آب و هوا داشته باشیم تا لباس مناسب با شرایط جوی بپوشیم. این موضوع در سفر‌ها هرچه بیشتر جلوه نمایی می‌کند. بدین صورت که تمام مسافران دوست دارند تا با خیالی آسوده سفر کنند. اطلاع از وضعیت آب و هوا و آماده شدن برای رویارویی با آن باعث می‌شود که مشکلی در این خصوص نداشته باشید. سرویس‌های زیادی برای پیش‌بینی آب و هوا وجود دارند که یکی از معروف‌ترین آن‌ها AccuWeather نام دارد. این سرویس به صورت جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و تاکنون نیز عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان داده است. همراه کجارو باشید تا با اپلیکیشن این سرویس آشنا شویم.

AccuWeather

AccuWeather که در ابتدا تنها از طریق وب‌سایت قابل دسترسی بود در حال حاضر اپلیکیشنی را برای آیفون و اندروید منتشر کرده که کاربران از طریق آن‌ها می‌توانند هرچه ساده‌تر از شرایط آب و هوا مطلع شوند. نکته جالب این که AccuWeather اکنون از اندروید Wear نیز پشتیبانی می‌کنند و بدین طریق کاربران ساعت‌های هوشمند اندرویدی نیز می‌توانند از آن بهره ببرند. کاربران از طریق AccuWeather می‌توانند شرایط جوی چندین روز آینده را مشاهده کنند. یکی از ویژگی‌های جالب این سرویس MinuteCast نام دارد که امکان اطلاع دقیقه‌ای از بارش‌ها و موارد این چنینی را می‌دهد. بدین صورت که کاربر می‌تواند از طریق گوشی مطلع شود که بعد از ۱۸ دقیقه باران می‌بارد. البته باید توجه داشت که قابلیت MinuteCast فعلا در برخی کشور‌ها نظیر آمریکا، کانادا، نروژ، فنلاند، آلمان، اسپانیا، فرانسه و چند کشور دیگر قابل استفاده است. البته AccuWeather در تلاش است کشور‌های بیشتری را نیز به این لیست اضافه کند. قابلیت MinuteCast می‌تواند شرایط جوی دو ساعت آتی را ریز به ریز بر اساس موقعیت دقیق کاربر ارائه کند. پس اگر می‌خواهید اطلاع دقیقی از آب و هوای موقعیت‌تان داشته باشید، بهتر است اپلیکیشن AccuWeather را از طریق لینک‌های زیر برای گوشی هوشمند‌تان دانلود کنید.

لینک دانلود

برچسب‌ها سفر اپ

دیدگاه