اسپانیا

راهنمای سفر به بارسلونا، اسپانیا

نویسنده : عاطفه کماسی

بارسلونا با توجه به جاذبه‌ها و خصوصیات منحصربه فردش یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین مقاصد گردشگری دنیا به شمار می‌رود. این مقاله راهنمایی کامل برای افرادی است که قصد سفر به این شهر مهم را دارند.

از زیباترین پارک ها و باغ های مادرید لذت ببرید

نویسنده : صدیقه شجاعی

مادرید، پایتخت اسپانیا است و اگرچه جاذبه‌های متعدد تاریخی و فرهنگی آن، از مقاصد گردشگری این شهر محسوب می‌شود، اما نباید پارک‌ها و باغ‌های آن را فراموش کرد.

بهترین هتل های ۵ ستاره والنسیا؛ شهر هنر و فرهنگ اسپانیا

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

والنسیا از شهرهای ساحلی اسپانیا است که گردشگران بسیاری به آن سفر می‌کنند؛ این شهر زیبا با هتل‌های لوکس و بی‌نظیر از مهمانان خود میزبانی می‌کند.

۱۷ جزیره دیدنی در اروپا که مخفی مانده اند (قسمت اول)

نویسنده : احسان برات‌نژاد

دنیای پیرامون ما پر از مکان‌ها و چیز‌های ناشناخته است. گاهی اوقات مکان‌هایی را می‌توانید پیدا کنید که فوق‌العاده عالی هستند. در ادامه لیستی از چند جزیره کمتر شناخته‌شده دیده می‌شود که حتی عکس‌های آن دل‌ربا است.

بهترین هتل های ۵ ستاره بارسلونا؛ شهر جذاب اسپانیا

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

بارسلونا شهری زیبا در اسپانیا است که سفر به آن یک سفر رویایی را برای گردشگران خلق می‌کند؛ مسافران با انتخاب هتل‌های لوکس و ۵ ستاره در این شهر این سفر را جذاب‌تر می‌کنند.

زاراگوزا؛ قلمروی باستانی آراگون در اسپانیا

نویسنده : صدیقه شجاعی

شهر زاراگوزا در اسپانیا واقع شده و به‌واسطه‌ی وجود آثار متعدد تاریخی و فرهنگی مانند کلیسای لاسئو، باسیلیکا دی پیلار، موزه پابلو سرانو و... مورد توجه گردشگران زیادی از اقصی نقاط قرار گرفته است.

هزینه سفر به مادرید چقدر است؟

نویسنده : سارا کرایی

مادرید، شهرت پاریس، فلورانس یا سایر شهرهای اروپایی را ندارند، اما یکی از دیدنی‌ترین‌ شهرهای اروپا است. هزینه سفر به این شهر را در این مقاله ببینید.

  • 0
  • سه شنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۶ ، ۱۲:۰۰
  • سفر

بهترین زمان سفر به بارسلون؛ بهترین مقصد گردشگری در اسپانیا

نویسنده : نگین توکلی

بهترین زمان سفر به بارسلون، پایتخت  کاتالونیا، چه زمانی از سال است؟ برای مطلع شدن از جزئیات این راهنمای سفر، با ما همراه باشید.

  • 0
  • دوشنبه, ۱۱ دی ۱۳۹۶ ، ۱۱:۴۵
  • اروپا

جاذبه های گردشگری مادرید که آن را منحصر به فرد می‌کند

نویسنده : صدیقه شجاعی

مادرید، پایتخت اسپانیا و شهری پیشرو در مد، سیاست و تفریح است که موفق شده گردشگران زیادی را از اقصی نقاط دنیا جذب خود کند.

دیدنی های بورگوس؛ پنجره‌ای به قرون وسطی در اسپانیا

نویسنده : صدیقه شجاعی

شهر قرون وسطایی بورگوس در اسپانیا قرار دارد و با سازه‌های باشکوهی نظیر کلیساها، نمازخانه‌ها، دروازه های قدیمی شهر و قلعه‌ها به شهرت رسیده است.

صفحه ۱ از ۱۹