سفر اپ: با سرویس درخواست تاکسی کارپینو بیشتر آشنا شوید

سعید میرزاپور
سعید میرزاپور دوشنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۵
سفر اپ: با سرویس درخواست تاکسی کارپینو بیشتر آشنا شوید

کارپینو نام سرویس آنلاین درخواست تاکسی در تهران است که مدت زیادی از شروع فعالیت آن نمی‌گذرد. این سرویس که رقیبان قدری همچون اسنپ و تپ ۳۰ دارد در تلاش است تا بتواند بازار مناسبی برای خود به دست آورد. همراه کجارو باشید.

چند صباحی است که سرویس‌های سفارش آنلاین تاکسی برای سفرهای درون شهری در تهران و شهر‌های بزرگ رونق فراوانی یافته‌اند. سرویس‌های مختلفی با نام‌های مختلف در این زمینه پا به عرصه گذاشته‌اند که مطرح‌ترین آن‌ها اسنپ و تپ ۳۰ هستند. اما مدتی است که سرویس جدیدی عرضه شده و توانسته در این مدت محدود سر و صدای زیادی به پا کند. کارپینو نام سرویس درخواست تاکسی آنلاین است که عملکردی مشابه با رقیبانش دارد.

کارپینو

کارپینو تمام شهر تهران را پوشش می‌دهد و افراد می‌توانند با نصب اپلیکیشن آن بر روی تلفن هوشمند یا تبلت، اقدام به سفارش تاکسی کنند. یکی از مزایای اصلی سرویس مذکور این است که تمام خودرو‌های موجود در کارپینو، تاکسی هستند و رانندگان آن‌ها نیز مجوز رسمی از تاکسیرانی تهران دارند. به همین دلیل این افراد تاحدود زیادی تایید شده هستند و می‌توان با آرامش خیال بیشتری از کارپینو درخواست تاکسی کرد. در کارپینو نیز همچون سرویس‌های مشابه می‌توان در زمان حرکت تاکسی، موقعیت آن را روی نقشه مشاهده کرد. فرآیند این سرویس همچون اسنپ و تپ ۳۰ بدین صورت است که کاربر ابتدا موقعیت خود را روی نقشه برنامه مشخص می‌کند و سپس مقصد را انتخاب می‌نماید. بعد از انتخاب مسیر، هزینه سفر مشخص می‌شود و اطلاعاتی در خصوص راننده و خودرو وی نمایش داده می‌شود. کارپینو برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. کاربران می‌توانند برای دریافت این اپلیکیشن از طریق لینک‌های زیر اقدام کنند.

دانلود

دانلود

مطالب مرتبط:

منبع کجارو

دیدگاه