آغاز پروازهای جزیره ایرویز در ایران

تیم  کجارو
تیم کجارو یکشنبه، ۲۵ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۰
آغاز پروازهای جزیره ایرویز در ایران

اولین پرواز شرکت هواپیمایی کویتی با نام «جزیره ایرویز» در مسیر کویت - تهران روز شنبه ۲۴ تیرماه وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد.

جزیره ایرویز، به‌عنوان یک شرکت هواپیمایی معتبر در کویت، پروازهای خود را در ایران آغاز کرد. پروازهای جزیره ایرویز در حال حاضر از مبدا تهران، شیراز و مشهد به کویت، مصر، بحرین، عربستان، پاکستان، هند و... انجام می‌شود. اولین پرواز این شرکت هواپیمایی کویتی در مسیر کویت - تهران روز شنبه ۲۴ تیرماه وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد.

معرفی جزیره ایرویز

جزیره ایرویز (Jazeera Airways) یکی از معدود خطوط هوایی خصوصی مستقر در خاورمیانه است که به بیش از ۵۰ نقطه در خاورمیانه، اروپا و آسیای مرکزی و جنوبی پرواز انجام می‌دهد. ناوگان هوایی این ایرلاین را هواپیماهای ایرباس A320 و A320neo تشکیل می‌دهند که همگی صندلی‌های چرمی دارند و مسافران در طول پرواز، راحتی و آسایش فراوانی را تجربه خواهند کرد. همچنین، جزیره ایرویز اولین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه بود که هواپیما A320neo را وارد ناوگان هوایی خود کرد.

مزایای خرید بلیط‌ جزیره ایرویز چیست؟

دلایل بسیاری زیادی وجود دارد که جزیره ایرویز را به یکی از بهترین ایرلاین‌های خاورمیانه تبدیل کرده و مسافران زیادی این ایرلاین را برای پرواز به مقاصد مختلف در سراسر جهان انتخاب می‌کنند. در ادامه، مهمترین مزایای پرواز با جزیره ایرویز به اختصار معرفی شده‌ است:

ارائه خدمات باکیفیت

در پروازهای جزیره ایرویز، همه چیز از پذیرایی و سروانواع غذا و نوشیدنی، صندلی‌ها، سرگرمی‌ها و... با کیفیت بسیار بالایی ارائه می‌شود تا مسافران رضایت بالایی را از انتخاب این شرکت هواپیمایی تجربه کنند. کافی است یکبار پرواز با این ایرلاین را تجربه کنید تا کیفیت بالای خدمات و راحتی در طول پرواز، این شرکت هواپیمایی را به یکی از گزینه‌های اصلی شما در زمان سفر تبدیل کند.

پروازهای جزیره ایرویز در ایران

راحتی بیشتر در طول پرواز

علاوه بر صندلی‌های بسیار راحت و استفاده از هواپیماهای پیشرفته و به‌روز که نقش بسزایی در بهبود راحتی مسافران حین پرواز دارد، از دیگر مزایای سفر با جزیره ایرویز می‌توان به برخورداری از ترمینال اختصاصی اشاره کرد. از این طریق، روند دریافت کارت پرواز، سوارشدن به هواپیما و... بدون اتلاف وقت و با سهولت بسیار بیشتری انجام خواهد شد.

دارا بودن ترمینال اختصاصی

جالب است بدانید که این ایرلاین در فرودگاه بین‌المللی کویت ترمینال اختصاصی دارد که روند چک‌این (Check In) و رفت‌وآمد مسافران را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد و تجربه بهترین از سفر را برای آن‌ها رقم می‌زند.

پروازهای جزیره ایرویز در ایران

مسیرهای پروازی جزیره ایرویز در ایران

همان طور که گفته شد، این شرکت هواپیمایی پرواز به بیش از 50 مقصد در سراسر نقاط جهان را پوشش می‌دهد. همان طور که گفتیم این شرکت هواپیمایی در حال حاضر پروازهایی را از تهران، مشهد و شیراز پروازهایی به مقاصد کویت، بحرین، عربستان، پاکستان، هند، صربستان، مصر، روسیه و... ارائه می‌دهد.

فلای تودی، نماینده انحصاری جزیره ایرویز در ایران

در صورتی که تمایل دارید سفرهای آتی خود را با شرکت هواپیمایی جزیره انجام دهید، فلای تودی بهترین مرجع برای خرید بلیط‌ این ایرلاین و در واقع نماینده انحصاری آن است. برای خرید پروازهای جزیره ایرویز کافی است همین حالا به سایت فلای تودی مراجعه کرده تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بلیط خود را خریداری کنید. فلای تودی ارزانترین و متنوع ترین مرجع خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل با پشتیبانی ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهد بود.

 

مطالب مرتبط:

دیدگاه