مراکز خرید و اوت لت های بلگراد، صربستان

حمیده کریمی
حمیده کریمی شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
مراکز خرید و اوت لت های بلگراد، صربستان

بلگراد، پایتخت صربستان، مراکز خرید و اوت‌لت های متعددی دارد. با بهترین مجموعه‌های تجاری بلگراد آشنا شوید.

بلگراد پایتخت صربستان، مثل بسیاری از پایتخت‌های دنیا، شهری شلوغ و مدرن است و یکی از مراکز تجاری بزرگ کشور محسوب می‌شود. در نتیجه مراکز خرید فراوانی دارد. اگر برای سفر به بلگراد برنامه‌ریزی می‌کنید، بد نیست قبل از سفر در مورد مراکز تجاری این شهر اطلاعاتی داشته باشید تا در موقع لزوم، یک یا چند مورد از آن‌ها را برای سر زدن انتخاب کنید. از این مراکز، علاوه بر پوشاک و محصولات مد از بهترین برندهای داخلی و خارجی، انواع سوغات و صنایع دستی هم عرضه می‌شود.

مرکز خرید UŠĆE

مراکز خرید اوت لت های بلگراد

این مرکز خرید، بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین مجموعه‌ی تجاری در صربستان است. بیش از ۱۴۰ فروشگاه، یک سوپرمارکت، فودکورت، مجموعه‌ی سینمایی با ۱۱ پرده، سالن بولینگ، تفریحات و سرگرمی‌های خانوادگی و پارکینگ رایگان برای بیش از ۱۳۰۰ خودرو، از امکانات این مجموعه است. اگر برای بازدید  از این مجموعه وقت می‌گذارید، حتما بستنی‌هایی که در طبقه‌ی اول به فروش می‌رسد، امتحان کنید. این مرکز هر روز از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز است. با وجود امکانات تفریحی و رفاهی متعدد، چیزی فراتر از یک مرکز خرید ساده است و در واقع یک مجموعه‌ی تفریحی کامل محسوب می‌شود.

مرکز خرید دلتا سیتی (DELTA CITY)

این مرکز خرید بزرگ در منطقه‌ی نیوبلگراد قرار دارد. چندین فروشگاه، سینما، سالن بولینگ، یک زمین بازی بزرگ مخصوص کودکان، کافی‌شاپ و رستوران، بخش‌های مختلف دلتا سیتی را تشکیل می‌دهند. اتحادیه‌ی بین‌المللی مراکز خرید، در سال ۲۰۰۹ این مرکز خرید را از میان ۴۱ مرکز خرید از ۱۹ کشوری که در رقابت شرکت کرده بودند، به عنوان بهترین مرکز خرید اروپا انتخاب کرد. این مجموعه هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز است.

مرکز خرید زیرا (ZIRA)

این مرکز خرید در مرکز شهر واقع شده و یکی از مدرن‌ترین مراکز خرید این کشور است. وسعت این مجموعه ۷ هزار مترمربع است که شامل بخشی برای خرید، سرگرمی و تفریح، پارکینگ زیرزمینی با ظرفیت ۴۵۰ خودرو است. از میان امکانات متعدد این مجموعه می‌توان به سوپرمارکت، مرکز خرید، بخش تجاری، هتل و... اشاره کرد. مرکز خرید این مجموعه از دوشنبه تا شنبه از ۹ صبح تا ۱۰ شب و یکشنبه‌ها از ۹ صبح تا ۸ شب باز است.

در این مجموعه خدمات متنوعی به خریداران عرضه می‌شود. بهترین فروشگاه‌ها از برندهای برتر، سوپرمارکت، فروشگاه‌های پوشاک و کفش، لوازم خانه، کالاهای دیجیتال و سایر محصولات، بخش‌های مختلف این مرکز را تشکیل می‌دهند. از دیگر امکانات آن می‌توان به مرکز تناسب اندام و زمین بازی مخصوص کودکان اشاره کرد. علاوه بر فروشگاه‌های عالی، تعدادی از بهترین رستوران‌های شهر در این مجموعه قرار دارند. مثلا رستوران پیکولو که غذای مدیترانه‌ای سرو می‌کند.

مرکز اوت لت BN BOSS

این اوت‌لت نسبتا کوچک است، اما بهتر است که آن را بشناسید و برای سر زدن به آن، برنامه‌ریزی کنید. به خصوص اگر می‌خواهید پوشاک ورزشی را با قیمت مناسب خریداری کنید. این مرکز در یکی از مناطق حومه‌ی شهر، منطقه‌ی Zemun در طرف دیگر رود دانوب قرار دارد و با اتوبوس می‌توانید به راحتی خود را به آنجا برسانید.

مرکز اوت لت IMMO

مراکز خرید اوت لت های بلگراد

این مجموعه، اولین مرکز اوت‌لت واقعی در صربستان است. در منطقه‌ی نیو بلگراد قرار دارد، بنابراین دسترسی به آن بسیار راحت است. تنوع وسیعی از کالاهای باکیفیت با قیمت‌های پایین و تخفیف‌های باورنکردنی در این مجموعه عرضه می‌شود و خرید از یک اوت‌لت واقعی را با تخفیف‌های عالی، تجربه خواهید کرد. تعداد فروشگاه‌های این مرکز زیاد نیست، ولی برندهای بزرگ و مشهوری را خواهید دید از جمله بهترین برندهای داخلی صربستان.

این مرکز اوت‌لت از دوشنبه تا شنبه از ۹ صبح تا ۹ و نیم شب و یکشنبه‌ها از ۱۱ تا ۱۹ باز است.

مرکز اوت لت INĐIJA

این مرکز، جدیدترین و بزرگ‌ترین مرکز خرید اوت‌لت در صربستان است. بیش از ۵۰ برند در ۶۰ فروشگاه، در این مجموعه کالاهای باکیفیت و متنوع خود را با تخفیف‌های ۳۰ تا ۷۰ درصدی عرضه می‌کنند. این مرکز در منطقه‌ی Inđija واقع شده است که با ماشین ۳۰ دقیقه از بلگراد فاصله دارد.

مرکز اوت‌لت Inđija هر روز از ۱۰ صبح تا ۹ شب فعالیت می‌کند.

مرکز خرید STADION

این مرکز خرید مدرن و زیبا، یک استادیوم فوتبال هم دارد. هم‌زمان می‌توانید تفریح کنید، در فروشگاه‌ها قدم بزنید و یک مسابقه‌ی فوتبال را از نزدیک ببینید. در این مرکز خرید، برندهای مطرح خارجی و بسیاری از برندهای باکیفیت داخلی، بهترین محصولات خود را عرضه می‌کنند. در وب‌سایت این مرکز می‌توانید اطلاعات کاملی را در مورد حراج‌ها و تخفیف‌ها به دست آورید. ساعت کار این مرکز هر روز از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

مرکز تجاری و تفریحی Zemun park

مراکز خرید اوت لت های بلگراد

این مجموعه‌، اولین پارک خرده‌فروشی (مراکز خرید بسیار بزرگ و وسیع) در بلگراد است که بیش از ۷۰ امکان تجاری دارد. همچنین یک پارک تفریحی برای تمام اعضای خانواده، بخش دیگری از این مجموعه‌ی بزرگ را تشکیل می‌دهد. این مجموعه در یک منطقه‌ی پر رفت و آمد و شلوغ قرار دارد و کاملا دوستدار طبیعت است. مجموعه‌ی Zemun park، غیر از مراکز تجاری، امکانات تفریحی و سرگرمی فراوانی دارد و در واقع یک مجموعه‌ی تفریحی کامل است. بزرگ‌ترین زمین بازی مخصوص کودکان در صربستان، در همین مرکز قرار دارد. ظرفیت پارکینگ مجموعه، ۶۴۰ خودرو است. چندین رستوران و کافه، فروشگاه‌های برندهای برتر مد، فروشگاه‌های لوازم کودکان و اسباب‌بازی فروشی، فروشگاه لوازم ورزشی، فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه و فروشگاه‌های عرضه‌ی کالاهای دیجیتال، بخش‌های مختلف این مرکز تجاری را تشکیل می‌دهند. ساعت کار این مجموعه هر روز از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

مرکز خرید Sremska

مراکز خرید اوت لت های بلگراد

این مرکز در خیابانی به همین نام قرار دارد و وسعت آن در حدود ۲۳۰۰ مترمربع است. ۴۰ فروشگاه در این مجموعه، بهترین محصولات خود را عرضه می‌کنند. مجموعه‌ی تجاری Sremska در مرکز بلگراد و در نزدیکی منطقه‌ی مخصوص عابر پیاده یعنی خیابان Knez Mihailova قرار دارد. این مجموعه در چهار طبقه، طیف وسیعی از کالاها را عرضه می‌کند و تنوع آن‌ها بسیار قابل توجه است. قنادی و نانوایی، کتاب‌فروشی، کافه، بوتیک، فروشگاه‌های برندهای برتر مد چه داخلی و چه خارجی و انواع فروشگاه‌های اختصاصی در این مرکز، میزبان خریداران است. در این مجموعه، پارکینگ اختصاصی وجود ندارد، ولی می‌توانید وسایل نقلیه‌ی خود را در گاراژهای خیابان Obilićev Venac، و پارکینگ‌های عمومی خیابان، پارک کنید. این مرکز روزهای یکشنبه تعطیل است و روزهای دوشنبه تا شنبه از ۱۰ صبح تا ۸ شب فعالیت می‌کند.

مرکز خرید ساوا سنتر (Sava Center)

این مرکز یکی از برزگ‌ترین مراکز تجاری و اقتصادی در صربستان است و معماری مدرن و جالب توجهی دارد. یکی از خاص‌ترین هتل‌های بلگراد در این مرکز قرار دارد. بنای مدرن و دیدنی و تنوع فروشگاه‌ها، باعث شده که در فهرست بهترین مراکز خرید بلگراد قرار بگیرد. ساوا سنتر در منطقه‌ی نیو بلگراد در خیابان Milentija Popovica واقع شده است. این مجموعه فروشگاه‌های داخلی و منطقه‌ای، برندهای لوکس و برتر مد، برندهای مشهور بین‌المللی مثل هوگو باس، فروشگاه‌ها صنایع دستی، فروشگاه پوشاک کودکان، لوازم ورزشی و... را در خود جای داده است. علاوه بر فروشگاه، گالری‌های هنری، کتاب‌فروشی، بانک، دفاتر توریستی و آژانس‌های کرایه‌ی خودرو در این مرکز برای راحتی خریداران وجود دارد. پارکینگ این مجموعه ظرفیت ۳۷۰ خودرو دارد و ۲۴ ساعته باز است. این مرکز یکشنبه‌ها تعطیل است و بقیه‌ی روزهای هفته از ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب باز است.

مرکز تجاری YU Biznis centar

مراکز خرید اوت لت های بلگراد

این مرکز تجاری و مجموعه‌ی خرید، در خیابان Mihajla Pupina قرار گرفته و معماری آن بسیار شگفت‌انگیز و غیرمعمولی است. معماری این مجموعه‌ی تجاری، معمولا مورد توجه گردشگران خارجی قرار می‌گیرد. ده ساختمان، این مجموعه‌ی بزرگ را تشکیل می‌دهند. کافه‌ها و رستوران‌ها و فروشگاه‌ها در طبقات همکف قرار دارند و طبقات بالاتر به بخش‌های مسکونی و دفاتر تجاری تقسیم شده‌اند. مرکز خرید این مجموعه، بسیار مجهز است و تنوع وسیعی از کالاها برای فروش در آن عرضه شده‌اند. از فروشگاه‌های سوغات گرفته تا دفاتر مشاور املاک، مرکز تناسب اندام، بوتیک، فروشگاه‌های پوشاک، کافه، رستوران، بانک، مینی مارکت، فروشگاه‌های اختصاصی و مرکز اسپا، بخش‌های مختلف این مجموعه را تشکیل می‌دهند.در این مرکز، پارکینگ وجود ندارد، ولی در اطراف آن پارکینگ‌های عمومی پیدا می‌شود. ساعت کار آن هر روز از ۹ صبح تا ۱۱ شب است.

مرکز خرید Mirijevo I

این مرکز خرید در خیابان Mirijevski venac در مطقه‌ی Mirijevo قرار گرفته است. این مجموعه در قالب دو ساختمان جداگانه طراحی شده که یکی از آن‌ها سوپرمارکت Maxi است. در این مجموعه‌ی تجاری، هر آنچه که نیاز داشته باشید، پیدا می‌شود. از اداره‌ی پست و آژانس املاک گرفته تا فروشگاه‌های سوغات، سالن‌های زیبایی، بوتیک‌ها و فروشگاه‌های لباس برای کودکان و بزرگسالان، فروشگاه‌های لوازم ورزشی، فروشگاه‌های اختصاصی، زیورآلات و سوپرمارکت. پارکینگ در کنار این مجموعه وجود دارد و ۲۴ ساعته است. ساعت کار این مرکز هر روز از ۷ صبح تا ۹ شب است.

مرکز خرید Grčko-kiparski

این مرکز در خیابان Arsenija Čarnojevića در نیوبلگراد در نزدیکی بازار روباز قرار دارد. این مجموعه‌ی تجاری بزرگ هر آنچه که لازم داشته باشید، در اختیار شما می‌گذارد. بیشتر مشتریان این مجموعه، خانواده‌ها هستند، چون تنوع کالاهای آن بسیار زیاد است و برای همه‌ی اعضای خانواده، محصولات مورد نظرشان وجود دارد. موقعیت جغرافیایی این مرکز هم بسیار مناسب است و به سادگی قابل دسترسی است. لباس‌فروشی برای کودکان و بزرگسالان، فروشگاه‌های کفش، فروشگاه‌های عرضه و تعمیر لوازم دیجیتال، رستوران، قنادی و نانوایی، فروشگاه لوازم ورزشی، فوشگاه شکلات و آب‌نبات و داروخانه چند مورد از فروشگاه‌ها و خدماتی است که در این مرکز به مشتریان عرضه می‌شود. در این مجموعه پارکینگ وجود ندارد، ولی در نزدیکی آن می‌توانید پارکینگ عمومی پیدا کنید. ساعت کار این مجموعه هر روز از ۸ صبح تا ۹ شب است.

مرکز خرید Karaburma

این مرکز خرید در منطقه‌ای به همین نام قرار دارد و فقط ۵ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. پارکینگ رایگان و نمایشگاه‌ها و تخفیف‌های ویژه برای مشتریان، از ویژگی‌های این مرکز تجاری است. بهترین برندهای داخلی و خارجی در این مرکز محصولات خود را از قبیل پوشاک، کفش، غذاهای ارگانیک و... عرضه می‌کنند. زمین بازی مخصوص کودکان، کافه و رستوران، از دیگر امکانات این مرکز تجاری است. ساعت کار این مجموعه هر روز از ۹ صبح تا ۶ بعدازظهر است.

مرکز خرید سیتی هال (City Hall Belgrade)

این مرکز خرید در خیابان Pozeska قرار دارد و دارای ۶ طبقه است. در این مجموعه، تنوع وسیعی از فروشگاه‌ها برای تامین نیازهای اقشار مختلف مردم گرد هم آمده‌اند. بیشتر مراجعه‌کنندگان این مجموعه خانواده‌ها هستند. این مرکز خرید چند طبقه، بهترین انتخاب برای کسانی است که می‌خواهند همه‌ی محصولات و کالاهای مورد نظرشان را از یک جا خریداری کنند. سالن‌های زیبایی، داروخانه، فروشگاه‌های لوازم ورزشی، لوازک آرایشی و بهداشتی، فروشگاه‌های پوشاک بزرگسالان و کودکان و انواع فروشگاه‌های اختصاصی در این مرکز وجود دارد. این مجموعه پارکینگ ندارد، ولی در نزدیکی آن، پارکینگ عمومی به راحتی پیدا می‌شود. ساعت کار این مرکز هر روز از ۸ صبح تا ۱۲ شب است.

مرکز خرید ایوانیوم (Ivanium)

این مرکز خرید جدید و مدرن در مرکز شهر بلگراد، در خیابان Balkanska قرار دارد. موقعیت جغرافیایی آن باعث شده که مورد توجه مردم قرار بگیرد. به خصوص کسانی که می‌خواهند دسترسی راحتی داشته باشند و بیشتر کالاهای خود را یکجا خریداری کنند. مرکز اسپا، سونا و ماساژ، رستوران و کافه از دیگر امکانات این مجموعه است که یک روز کامل را می‌توانید در آن به تفریح و خرید بگذرانید. فروشگاه‌های متعدد پوشاک بزرگسالان و کودکان، آژانس‌های املاک و دفاتر توریستی، سالن‌های زیبایی، داروخانه، فروشگاه‌های زیورآلات و انواع و اقسام فروشگاه‌های اختصاصی در این مجموعه پذیرای خریداران است. ساعت کار این مرکز از ۹ صبح تا ۹ شب است.

مرکز خرید میلنیوم (Millennium)

این مرکز خرید در خیابان Knez Mihailova قرار دارد و یکی از قدیمی‌ترین مراکز تجاری در بلگراد است. این مرکز به خاطر نمای متفاوتی که دارد، در فهرست بهترین مراکز خرید جای گرفته است. میلنیوم چندین طبقه دارد و معماری متفاوت آن، بسیار چشم‌گیر و جالب توجه است. فروشگاه‌های مختلف، کافه‌ها و رستوران‌های زیادی در این مرکز گرد هم آمده‌اند. از دیگر امکانات آن می‌توان به فروشگاه‌های لوازم ورزشی، فروشگاه‌های لباس بزرگسالان و کودکان، محصولات چرمی، زیورآلات، صنایع دستی، سالن‌های زیبایی، دفاتر تجاری و... اشاره کرد.

داخل مجموعه پارکینگ وجود ندارد، اما در نزدیکی آن می‌توانید پارکینگ عمومی پیدا کنید. ساعت کار این مرکز هر روز از ۱۰ صبح تا ۸ شب است.

مرکز خرید Enjub

مراکز خرید اوت لت های بلگراد

این مرکز خرید در منطقه‌ی نیوبلگراد در خیابان Jurija Gagarina قرار دارد و در دو طبقه گسترده شده است. تنوع وسیع و جالب توجهی از کالاها و خدمات در این مکز به خریداران عرضه می‌شود. هم تنوع فروشگاه‌ها و هم معماری این مرکز خرید، باعث شده که در فهرست بهترین مراکز خرید بلگراد قرار بگیرد.

فروشگاه لوازم خانگی، سوپرمارکت، فروشگاه کتاب، فروشگاه صنایع دستی، لوازم پزشکی، سالن‌های زیبایی، کافه و رستوران، از دیگر امکانات این مرکز تجاری است. پارکینگ داخل مرکز وجود ندارد، اما در خیابان‌های اطراف، پارکینگ عمومی پیدا می‌شود. ساعت کار مرکز هر روز از ۸ صبح تا ۱۰ شب است.

مطالب مرتبط:

دیدگاه