بی‌نهایت سفر، جایزه یک میلیاردی فلایتیو

بخش تبلیغات
بخش تبلیغات جمعه، ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۰
بی‌نهایت سفر، جایزه یک میلیاردی فلایتیو

با شرکت در قرعه‌کشی فلایتیو با حتی یک خرید می‌توانید از جوایز هفتگی متنوع بهره‌مند شوید و شانس برنده شدن جایزه یک میلیارد تومان اعتبار سفر را خواهید داشت. 

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد

با خرید خدمات سفر فلایتیو در بازه زمانی ۱۰ بهمن تا ۲۹ اسفند، شانس برنده شدن جایزه یک میلیارد تومان اعتبار سفر را خواهید داشت. در کنار بهره‌مندی از بهترین قیمت‌ها، با خرید هفتگی در قرعه‌کشی‌های هفتگی نیز شرکت می‌کنید. متناسب با تعداد و تنوع خرید محصولات فلایتیو (بلیط پرواز، هتل، اخذ ویزا و بلیط قطار) شانس خود را به‌صورت تصاعدی در قرعه‌کشی جایزه بزرگ و جوایز هفتگی افزایش می‌دهید.

چطور می‌توانید در قرعه‌کشی جایزه یک میلیاردی شرکت کنید؟

تنها با یک خرید در بازه زمانی ۱۰ بهمن تا آخر اسفند، شانس برنده شدن جایزه یک میلیارد تومان اعتبار سفر را خواهید داشت. اعتبار یک میلیارد تومانی سفر انقضا نخواهد داشت و با استفاده از تمام خدمات فلایتیو به هر مقصدی می‌توانید سفر کنید. با خرید هفتگی هم می‌توانید در قرعه‌کشی همان هفته شرکت کنید و برنده یکی از جوایز باشید.

کد تخفیف برای اولین خرید از فلایتیو

علاوه بر قرعه‌کشی یک میلیارد تومان اعتبار سفر و قرعه‌کشی‌های هفتگی فلایتیو، می‌توانید از مزیت‌های دیگر فلایتیو مثل خرید اعتباری، مشاوره ۲۴ ساعته و تخفیف اولین خرید نیز بهره‌مند شوید. اگر تا امروز از خدمات فلایتیو استفاده نکرده‌اید، می‌توانید برای خرید اول خود از فلایتیو و دریافت تخفیف ۱۵۰ هزار تومانی از کد زیر استفاده کنید:

NEW1402

جوایز هفتگی

علاوه بر جایزه بزرگ اعتبار یک میلیارد تومانی سفر، ۶ قرعه‌کشی هفتگی برگزار خواهد شد. قرعه‌کشی‌ هفتگی ۱۱ برنده خواهد داشت که شامل جوایزی مانند آیفون ۱۳، مک‌بوک، قهوه‌ساز اسمگ و اعتبار سفر است.

زمان، برندگان و جزئیات جایزه بزرگ فلایتیو

قرعه‌کشی جایزه یک میلیاردی، ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ انجام می‌شود و مراسم قرعه‌کشی به‌صورت لایو (پخش زنده) از اینستاگرام فلایتیو پخش خواهد شد.

قرعه‌کشی جوایز هفتگی هم ابتدای هر هفته انجام شده و لیست برندگان از سایت و شبکه‌های اجتماعی فلایتیو اعلام می‌شود.

برای اطلاع از جزئیات، جوایز و قوانین به صفحه جایزه یک میلیارد تومانی فلایتیو سر بزنید.

فلایتیو، خدمات آنلاین سفر

فلایتیو پلتفرم جامع گردشگری است. کاربران از طریق فلایتیو می‌توانند تمام خدمات مورد نیاز خود را مثل رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل دریافت کنند. خدماتی تکمیلی دیگری مثل پرداخت اعتباری، بیمه مسافرتی و اخذ ویزا هم در سبد ارزش فلایتیو با پشتیبانی ۲۴ ساعته همراه شده تا بهترین تجربه سفر برای کاربران ایجاد شود.

مطالب مرتبط:

دیدگاه