چگونه در زمان سفر کیف خود را سبک تر کنیم؟

بخش تبلیغات
بخش تبلیغات یکشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰
چگونه در زمان سفر کیف خود را سبک تر کنیم؟

معمولا بعد از یک روز گشت‌وگذار در شهر مقصد سفرمان، با درد گردن و شانه به اتاق هتل خود باز می گردیم.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

این وسیله های سنگین می‌توانند برای ما مشکلاتی از قبیل سردرد های ممتد و درد در ناحیه گردن و کتف ایجاد کند، گرچه هتل های بزرگی مانند هتل اسپیناس پالاس تهران و هتل استقلال تهران با ارائه خدمات ماساژ در سالن های اسپا کمک می‌کنند تا  دردهای شما بهبود پیدا کنند ولی بازهم با در این مطلب قصد داریم شما را با چند روش ساده آشنا کنیم تا به‌سادگی بتوانید کیف خود را سبک‌تر کنید:

۱- اول از همه باید کیفی مناسب خریداری کنیم:

  

ایران هتل ۱

بسیاری از کیف های موجود در بازار، حتی قبل از آن که وسیله‌ای را در آن‌ها قرار دهید، وزن نسبتا سنگینی دارند. پس اولین قدمی که لازم است برای سبک‌تر کردن کیف خود برداریم، انتخاب کیفی سبک است.

۲- کیف خود را برای مسافرت خالی کنید:

 

ولخرجی

اگر که قصد دارید به یک سفر بروید، آیا واقعا لازم است که تمام کارت های هدیه، بلیط‌های مترو و قطار و دیگر وسایل مشابه را با خود به‌همراه ببریم؟ پس در زمان جمع کردن وسایل، تا می‌توانید کیف خود را از چنین کارت های بی استفاده ای خالی کنید و تنها پاسپورت ها و کارت های اعتباری و بانکی را در آن‌ها نگاه دارید.

۳- سایز کیف خود را برای سفر کوچک تر کنید:

 

ایران هتل ۲

این موضوع که همه ی ما دوست داریم سبک سفر کنیم حقیقت دارد، اما هیچ‌کدام هم دوست نداریم به موقعیتی برسیم که وسیله‌ای ضروری را فراموش کرده باشیم. زمانی که در سفر هستیم، کرم ضدآفتاب، دارو هایی پر استفاده مانند آسپیرین، دستمال کاغذی و وسایل مشابه دیگری را با خود به‌همراه می بریم، اما لازم نیست که ضروریات را کنار بگذاریم، بلکه در عوض فقط کافی است نسخه های مسافرتی هرکدام را تهیه کنیم.

۴- از سکه هایتان استفاده کنید:

سکه سفر

سکه هایی که در زمان خرید در کف کیف جمع می‌شوند و ما معمولا تا پایان سفر استفاده از آن‌ها را فراموش می‌کنیم، یکی از مهم‌ترین دلایل سنگین تر شدن کیف هایمان است. ما پیشنهاد می‌کنیم که یا هرروز آن‌ها را از کیف خود خارج کرده و درون جعبه ای در اتاق هتلتان نگهداری کنید تا در روز آخر سفر با میزان پولی که جمع شده وسیله‌ای را خریداری کنید یا کیف پولی بسیار سبک خریداری کنید تا اموال همراه خود را منظم تر مدیریت کنید و بتوانید هرچه سریع‌تر خود را از دست آن‌ها راحت کنید!

۵- در پایان روز همه چیز را بیرون بریزید:

برنامه ریزی سفر آسان

شما ممکن است روز خود را با یک کیف تمیز و نسبتا خالی شروع کنید، اما زمانی که شب به اتاق خود باز می شد، آن را پر از رسید های خرید و بلیط‌های ورودی و دیگر وسایل غیر ضروری دیگر کرده باشید. پس هر شب پنج دقیقه به خود فرصت دهید تا بتوانید این چیز ها را از کیف خود خارج کنید. اگر هم که قصد دارید تمامی بلیط‌ها، برگه های مجوز ورود و دیگر مدارک مربوط به سفر خود را نگاه دارید، می‌توانید به‌جای حمل این برگه ها روی شانه تان، آن‌ها را در چمدان بگذارید.

۶- محافظ گوشی خود را عوض کنید:

همه ساله شاهد این موضوع هستیم که گوشی های تلفن همراه هوشمند کوچک و سبک‌تر می‌شوند، اما کیس ها و محافظ های مخصوص آن‌ها سنگین تر و ضخیم تر می‌شود. اگر که شما هم دارای محافظ های قطور و حجیم هستید، از نسخه های سبک‌تر این آن‌ها استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

دیدگاه