صفر تا صد ویزا کانادا

بخش تبلیغات
بخش تبلیغات سه شنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
صفر تا صد ویزا کانادا

اولین گام برای اخذ ویزای کانادا ، وقت سفارت کانادا است. به این ترتیب می‌توانید در تاریخ تعیین شده به سفارت مراجعه کنید. پس از طی مرحله انگشت‌نگاری بررسی مدارک شما توسط سفارت آغاز می‌شود. اینکه چه مدارکی را به سفارت ارائه می‌دهید و مدارک شما چه استانداردهایی دارند بسیار مهم است.

در حقیقت پاسخ سفارت به درخواست شما دقیقا به مدارک شما است. مدارک شما باید عین حقیقت باشد. سعی کنید از مدارک جعلی و دروغین استفاده نکنید؛ زیرا سفارت به دقت پرونده‌ها را بررسی می‌کند. بررسی مدارک شما بین دو تا ده هفته ممکن است طول بکشد.

پس از این مدت پاسخ سفارت به همان ایمیلی که از قبل ثبت کرده بودید، ارسال خواهد شد. به این ترتیب شما می‌توانید گام بعدی را بردارید. در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد، بلافاصله پس از ریجکت شدن می‌توانید برای اخذ این ویزا اقدام کنید.

اگر پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت باشد، باید پاسپورت خود را برای درج ویزا در آن به سفارت تحویل دهید. همان طور که گفته شد کانادا در ایران سفارتخانه‌ای ندارد. در نتیجه شما یا باید به‌صورت حضوری به سفارت مراجعه کنید یا از خدمات پیکاپ ما استفاده کنید.

صفر تا صد وقت سفارت کانادا

ویزا کانادا

وقت سفارت کانادا به مسافران این امکان را می‌دهد تا بتوانند در تاریخ و ساعتی مشخص به سفارت کانادا مراجعه کنند. متاسفانه کانادا در ایران سفارتخانه‌ای ندارد. به همین دلیل برای اخذ ویزای این کشور باید به یکی از کشورهای همسایه سفر کنید.

در کل وقت سفارت کانادا را می‌توان به دو صورت حضوری و آنلاین اخذ کرد. وقت سفارت کانادا حضوری را باید به سفارت مراجعه کنید. به این ترتیب می‌توانید در تاریخ تعیین شده به سفارت رفته و مدارک خود را تحویل سفارت دهید. در این حالت شما مجبور هستید تا قبل از انجام انگشت‌نگاری به سفارت مراجعه کنید.

چون سفارت کانادا در ایران نیست، مجبور به یک سفر خواهید بود که در افزایش هزینه‌هایتان تاثیر جدی دارد. برای گرفتن وقت سفارت کانادا به صوت آنلاین هم می‌توانید بدون مراجعه به سفارت اقدام کنید. به این ترتیب که وارد سایت سفارت شده و با آپلود کردن مدارک و پرداخت هزینه سفارت، وقت مورد نظر خود را دریافت می‌کنید.

دقت داشته باشید اینکه چه مدارکی باید آپلود شوند و مدارک شما دارای چه استانداردهایی باید باشد، نکات بسیار مهمی هستند. از دیگر نکات مهم داشتن کارت اعتباری بین‌المللی برای پرداخت هزینه انگشت‌نگاری است. مشاوران مجرب ماکان سیر آسمان اینجا هستند تا راه را به شما نشان دهند. هرآنچه نیاز داشته باشید را ما در اختیار شما قرار می‌دهیم. 

چگونه وقت سفارت کانادا را بگیریم؟

برای سفر به کشور کانادا باید ویزای این کشور را اخذ کنید. ویزای کانادا در انواع مختلفی برای مسافران ارائه می‌شود تا بتوانند به‌راحتی به این کشور سفر کنند. برای اینکه بتوانید ویزای کانادا را بگیرید باید مدارکی را تهیه کنید و با تحویل این مدارک به سفارت می‌توانید سفر خود را آغاز کنید.

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی ایران، سفارت این کشور تنها ویزای مالتی برای متقاضیان صادر می‌کند. به این ترتیب می‌توانید تنها برای ویزای مالتی این کشور اقدام کنید. البته با استفاده از تور کانادا نیز می‌توانید ویزای کانادا را اخذ کنید و سفری خاطره‌انگیز را به این کشور آغاز کنید.

انواع ویزای کانادا چیست؟

ویزای کانادا انواع مختلفی دارد که شامل ویزای کاری، تحصیلی، توریستی، اقامتی و الحاق به همسر می‌شود. ویزای کاری به این صورت است که برای اخذ آن باید یک شغل در کشور مقصد بیابید. در حالت دیگر باید سرمایه‌گذار یا صاحب شغلی باشید که کشور کانادا به آن نیاز داشته باشد.

ویزای توریستی کانادا هم در دو حالت کوتاه مدت و بلند مدت در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. به این ترتیب که با اخذ ویزای توریستی کوتاه مدت، تنها می‌توانید به‌مدت ۹۰ روز در خاک کشور کانادا اقامت داشته باشید؛ اما این ویزا به شما تنها اجازه یکبار ورود را می‌دهد.

ویزای توریستی کانادای بلند مدت یا مالتی هم به مسافران این امکان را می‌دهد تا به‌مدت پنج سال بتوانند وارد خاک این کشور شوند. در حقیقت شما به‌مدت پنج سال اجازه خواهید داشت که به کانادا سفر کنید؛ اما در هر سفر تنها ۹۰ روز می‌توانید در این کشور اقامت داشته باشید.

ویزای تحصیلی هم تنها در حالتی صادر می‌شود که شما برگه پذیرش از یکی از دانشگاه‌های این کشور را داشته باشید. در صورتی که این برگه را همراه با دیگر مدارک خود به سفارت ارائه دهید، می‌توانید ویزای این کشور را اخذ کنید. ویزای الحاق به همسر هم در صورتی قابل استفاده است که یکی از زوجین دارای اقامت دائم این کشور باشد.

ویزای اقامتی این امکان را فراهم می‌آورد که بتوانید در این کشور اقامت داشته باشید. در ابتدا برای اخذ این ویزا، ویزای اقامتی کوتاه مدت برای شما صادر می‌شود؛ اما پس از گذشت چند سال ویزای اقامت دائم این کشور برای فرد صادر می‌شود. البته قبل از صدور ویزای دائمی وضعیت وی بررسی می‌شود.

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

اگر به‌دنبال ویزای کانادا، انگلیس یا آمریکا هستید، مطمئناً با واژه پیکاپ آشنایی دارید. اگر هم ندارید ما اینجا هستیم تا به‌طور کامل این موضوع را برای شما شرح دهیم. همان طور که گفتیم کشور کانادا در ایران سفارتخانه‌ای ندارد، پس برای اخذ ویزا و انگشت‌نگاری باید به کشورهای همسایه مانند استانبول، آنکارا، دبی و... مراجعه کنید.

پس از اینکه پاسخ سفارت به شما ابلاغ شد، تنها یک ماه فرصت دارید تا برای اخذ ویزای خود اقدام کنید. سفارت به شما این اجازه را می‌دهد که بدون ورود به سفارت، نماینده حقوقی خود را به آنجا بفرستید. به این ترتیب می‌توانید با عقد یک قرارداد رسمی با ما، پاسپورت خود را به ما بسپارید تا ویزای شما را دریافت کنیم.

به این عملیات پیکاپ ویزای کانادا گفته می‌شود. در حقیقت پیکاپ ویزا برای کشورهای آمریکا و انگلیس نیز انجام می‌گیرد و به‌راحتی می‌توانید از این خدمات استفاده کنید. در نظر داشته باشید که پیکاپ ویزای کانادا هزینه‌ای بسیار کمتر از سفر به کشورهای همسایه دارد.

مطالب مرتبط:

دیدگاه