هنگ کنگ میزبان یک کشتی تفریحی مجلل

نگین توکلی
نگین توکلی چهار شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰
هنگ کنگ میزبان یک کشتی تفریحی مجلل

هتل پنینسولا در شبه‌جزیره هنگ کنگ با اضافه کردن یک کشتی کروز به خدمات خود، پیشنهادات منحصر به فردی برای مهمانان خود آماده کرده است.

شبه‌جزیره هنگ کنگ در این ماه، میزبان یک کشتی تفریحی جدید برای لذت بیشتر مهمانان خود بوده است. این کشتی کروز متعلق به هتل پنینسولا (The Peninsula) است.

معرفی این کشتی تفریحی در هنگ کنگ، سبب شد که هتل پنینسولا، عنوان اولین هتل مجلل که سه‌گانه گزینه‌های حمل و نقل لوکس، تکمیل ناوگان موجود رولز رویس‌های فانتوم و یک هلیکوپتر اختصاصی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد را به خود اختصاص دهد.

سان سیکر منهتن ۶۰ (The Sunseeker Manhattan 60)، یک کشتی کروز ۱۹ متری منحصر به فرد است که هر روز عصر با خوش‌آمدگویی به ۱۵ مسافر، سفری دو ساعته به همراه سمفونی نور در منطقه تجاری مرکزی ویکتوریای مسحورکننده در یک کروز غروب بندرگاهی به آنها پیشنهاد می‌کند.

کشتی تفریحی پنینسولا همچنین، یک محل جدید و جذاب برای رویدادهای خاص با مدیریت هتل برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

یک تور چارتر خصوصی برای مهمانان برای دربست کرایه کردن این کشتی تفریحی برای برنامه‌های خصوصی، مهمانی‌های خانوادگی، مهمانی‌های کوکتل، گرفتن عکس‌های منحصر به فرد و ویژه قبل از عروسی یا ماساژ درمانی‌های روی کشتی توسط کارکنان اسپای هتل پنینسولا، در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

علاوه بر این، تیم رویدادها می‌توانند هر جشن یا رویدادی را با اضافه کردن انتخاب‌های مهمانان از تجارب خاص هتل پنینسولا که هر کدام قیمت جداگانه‌ای دارند، شخصی‌سازی کنند.

مطالب مرتبط:

دیدگاه