هنگ کنگ

برترین هتل های کشور به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با هنگ کنگ

سان فرانسیسکو، مقصد جدید شرکت هواپیمایی هنگ کنگ

نویسنده : نگین توکلی

شرکت هواپیمایی هنگ کنگ، رسیدن اولین هواپیمای A350 خود به سان فرانسیسکو را جشن گرفته است. برای جزئیات بیشتر این خبر در این مقاله بخوانید.

راه اندازی Mobile Pass در قطار سریع فرودگاه هنگ کنگ

نویسنده : زلیخا رحمانیان

Klook، جهت گسترش گردشگری هوشمند در هنگ کنگ، Mobile Pass و دسترسی سریع به گیت را برای قطار سریع فرودگاه راه‌اندازی کرد.

هنگ کنگ پربازدیدترین شهر جهان شد

نویسنده : سیامک احدی

شهر هنگ کنگ با ۲۶ میلیون و ۵۵۰ هزار بازدیدکننده، در صدر فهرست ۱۰۰ شهر پربازدید جهان قرار گرفت.

چگونه ویزای هنگ کنگ بگیریم؟

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

هنگ کنگ شهری جزیره‌ای است که در چین قرار دارد، ولی از آنجایی‌که یکی از دو منطقه آزاد این کشور است، سفر به آنجا مستلزم دریافت روادید است. برای آشنایی با نحوه دریافت ویزای هنگ کنگ در ادامه همراه کجارو باشید.

  • 1
  • سه شنبه, ۳ مرداد ۱۳۹۶ ، ۱۱:۳۰
  • ویزا

کریسمس و سال نو در چین

نویسنده : حمیده کریمی

درصد بسیار کمی از جمعیت چین مسیحی هستند و بیشتر افراد در مورد کریسمس اطلاعات کمی دارند. به همین دلیل، کریسمس در چین فقط در شهرهای بزرگ، جشن گرفته می‌شود. با کجارو همراه باشید تا سری به جشن‌های کریسمس و سال نو در چین بزنیم.

مرگبارترین سوانح دریایی تاریخ

نویسنده : امیرعلی محمودی

شاید با شنیدن عبارت «لاشه‌ی کشتی»، اولین چیزی که به ذهنتان خطور کند، سفر به جزیره‌ای زیبا و دورافتاده برای یافتن گنج باشد، اما در واقعیت برخی از لاشه‌ی کشتی‌ها، فاجعه‌بارترین حوادث تاریخ بشریت را رقم زده‌اند. در ادامه با ۱۰ مورد از مرگبارترین سوانح دریایی در تاریخ بشر آشنا خواهیم شد. این موارد، تنها کشتی‌های غیرنظامی را شامل می‌شود و از معرفی کشتی‌هایی که در نتیجه‌ی جنگ و نبردهای دریایی غرق شده‌اند، در این مقاله صرف‌نظر شده است. با کجارو همراه باشید.

استعمار انگلیسی چه ارمغانی برای هنگ کنگ داشته است؟

نویسنده : علی گودرزی

هنگ کنگ در زمانی که کمونیست چین را فراگرفته بود تحت استعمار انگلیس قرار گرفت، ولی این استعمار با حاکم کردن قوانین، خود باعث پیشرفت چشمگیر هنگ کنگ نسبت به چین شد، به طوری که هم ‌اکنون هنگ کنگ نقش اساسی در مناسبات اقتصادی جهان دارد، در ادامه با کجارو همراه باشید.

  • 0
  • چهار شنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ، ۰۷:۰۰
  • آسیا
صفحه ۱ از ۳