راه اندازی مرکز تندرستی برای گردشگران سلامت

زلیخا رحمانیان
زلیخا رحمانیان پنجشنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۵
راه اندازی مرکز تندرستی برای گردشگران سلامت

WeTravel یک دایرکتوری رایگان از هزاران مرکز سلامتی در سراسر جهان را به طور رسمی راه‌اندازی کرد.

WeTravel، به طور رسمی یک پلتفرم پرداخت برای سازمان‌دهندگان و شرکت‌های مسافرتی در حوزه سلامت راه‌اندازی کرد که هر لیست در آن دارای توضیحات مفصل، عکس‌ و اطلاعات تماس است.

WeTravel این دایرکتوری را راه‌اندازی کرد تا به افزایش محبوبیت و تقاضای گردشگری سلامت پاسخ دهد. موسسه جهانی سلامتی برآورد می‌کند که گردشگری سلامتی سالانه ۷٫۵ درصد رشد داشته باشد (در مقایسه با نرخ رشد سالانه ۳٫۴ درصد گردشگری معمولی) و تا سال ۲۰۲۰ تنها ۸۰۸ میلیارد دلار در ایالات‌متحده رشد خواهد داشت.

انجمن سلامتی، به ویژه افراد و سازمان‌های فعال در فعالیت‌های ذهن و تناسب‌اندام، بخش قابل توجهی از کاربران WeTravel را تشکیل می‌دهد. این کاربران، تمرین‌کنندگان سلامتی به صورت کامل یا نیمه وقت هستند که در آمریکا یا کشورهای دیگر سازماندهی می‌شوند.

مراکز گوشه نشینی

تمرکز آن‌ها بر یوگا، پیلاتس، مدیتیشن، توسعه شخصی، تغذیه، آمادگی جسمانی عمومی یا مجموعه وسیعی از سایر شرایط سلامتی است.

با استفاده از WeTravel، برگزارکنندگان این رویدادها صفحات ثبت‌نام گوشه‌نشینی را ایجاد می‌کنند و پرداخت در آن‌ها به صورت اقساط جمع‌آوری می‌شود. برگزارکنندگان، رویدادها را مدیریت و کنترل می‌کنند.

Johannes Koeppel، بنیان‌گذار WeTravel گفت:

بسیاری از افراد در جامعه سلامتی مایل به برپایی مکانی آرام‌بخش  برای مشتریان خود هستند و برای کنترل پرداخت هزینه به WeTravel می‌روند.

Johannes Koeppel گفت:

یکی از بخش‌های اصلی برنامه‌ریزی مراسم‌های تندرستی، یافتن موقعیت مناسب است. این کتابخانه عمومی باعث می‌شود موقعیت مکانی سریع‌تر و راحت‌تر پیدا شود.

WeTravel اطلاعاتی را در مورد هزاران مراسم تندرستی و سلامت در سراسر جهان که در آن می‌توان جستجو کرد، گردآوری کرده است.

 هر مرکز سلامت می‌تواند لیستی از فهرست‌ها را در دایرکتوری برای طیف گسترده‌ای از مخاطبان ارسال کند. سازمان‌دهندگان مراسم تندرستی می‌توانند در مراکز، جستجو و مقایسه شوند.

 مشاهده نقاط مرکز در یک نقشه قابل پیمایش و کشویی، فیلتر بر اساس طبقه‌بندی، قیمت و امکانات، مراکز تماس به‌طور مستقیم برای ایجاد سؤالات، ارسال ایمیل از جمله امکانات این مرکز است.

این سایت برای استفاده هر دو رهبران تندرستی و مکان‌های ذکر شده کاملا رایگان است. هیچ هزینه‌ای وجود ندارد که در دایرکتوری ذکر نشود و WeTravel هر درخواست موفقیت‌آمیز را بدون هزینه انجام می‌دهد.

مطالب مرتبط:

منبع traveldailynews

دیدگاه