ورود «بلک تاکسی» به عنوان تاکسی گردشگری ایران به بندرعباس

تیم  کجارو
تیم کجارو سه شنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۰
ورود «بلک تاکسی» به عنوان تاکسی گردشگری ایران به بندرعباس

بلک تاکسی (تاکسی لندن) به عنوان تاکسی گردشگری ایران وارد گمرک بندرعباس شد.

«حسین اخلاقی» عضو هیئت مدیره اتحادیه تاکسیرانی کشور با اشاره به ورود ۱۴ دستگاه خودرو بلک تاکسی به گمرک هرمزگان بیان کرد:

با پیگیری‌های صورت گرفته و جذب بخش خصوصی توانستیم گام نخست را برای تامین تاکسی تخصصی گردشگری برداریم.

وی در ادامه با بیان اینکه «بلک تاکسی» یا تاکسی لندن از لوکس‌ترین تاکسی‌های حال حاضر دنیا محسوب می‌شود، گفت که این خودرو برای فعالیت در مبادی ورودی شهرها نظیر فرودگاه، اسلکه، راه‌آهن و پایانه‌های مسافربری و همچنین اماکن تاریخی، تجاری و هتل‌ها در نظر گرفته شده است.

بلک تاکسی

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس گفت که تلاش داریم تا با برگزاری آموزش‌های لازم برای رانندگان فعال در حوزه تاکسی گردشگری در راستای ارتقای کیفی خدمات حرکت کنیم.

بلک تاکسی

اخلاقی در ادامه ضمن اشاره به مقدمات فراهم‌شده برای فعالیت تاکسی گردشگری در کلان‌شهرهای کشور افزود:

با ورود بخش خصوصی توانستیم بلک تاکسی را به عنوان لوکس‌ترین و متمایز‌ترین تاکسی دنیا برای ایجاد تاکسی گردشگری، عملیاتی کنیم.

بلک تاکسی

عضو هیئت مدیره اتحادیه تاکسیرانی کشور با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های تاکسیرانی کاهش آلودگی هوا‌ست، بیان کرد که به‌منظور توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی حتی باری، با رایزنی‌های صورت گرفته با کارخانجات خودرو‌سازی داخلی در راستای تولید خودروهایی با آلودگی زیست‌محیطی کمتر در دست اقدام است.

بلک تاکسی

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مجمع اتحادیه تاکسیرانی کل کشور در هفته پایانی بهمن‌ماه سال جاری در مرودشت استان فارس، افزود:

در نظر گرفتن خودروی استاندارد برای شهرهای زیر ۱۰۰ هزارنفر جمعیت یکی از دغدغه‌های مدیران تاکسیرانی کشور است که در این مجمع به بحث گذاشته می‌شود.

مطالب مرتبط:

منبع تسنیم

دیدگاه