محدودیت های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

تیم  کجارو
تیم کجارو چهار شنبه، ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰
محدودیت های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی حدفاصل چهارشنبه (هشتم دی‌ ماه) تا شنبه (یازدهم دی ماه) توسط وزارت راه و شهرسازی اعلام شد.

تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ساعت شش صبح روز شنبه در محورهای هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

همچنین وسایل نقلیه سنگین نیز در طول این روزها محدودیت‌هایی خواهند داشت. در محور هراز در کنار ممنوعیت تردد تریلر، کامیون و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۲ روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ممنوع خواهد بود.

در محور فیروزکوه نیز تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۲ روز جمعه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع خواهد بود.

وزارت راه و شهرسازی هشت جاده را نیز به دلیل مداخلات جوی مسدود اعلام کرده است. براین اساس محور شمشک به دیزین (حدفاصل پارکینگ بالا تا پارکینگ پایین)، کمربندی دهلران به اندیمشک، محور رامیان به شاهرود، محور پونل به خلخال (حدفاصل زندانه تا الماس)، محور سروآباد به پاوه، محور گنج‌نامه به تویسرکان، محور سی‌سخت به پادنا و محور کرج به چالوس مسدود خواهند بود.

وزارت راه و شهرسازی همچنین وضعیت تردد در جاده‌های کشور در ۲۴ ساعت گذشته را نیز اعلام کرده که براین اساس آزادراه کرج به تهران با ثبت بیش از ۱۱۴ هزار تردد پرترافیک‌ترین مسیر بوده و پس از آن آزادراه تهران-کرج، کرج-قزوین و قزوین-کرج قرار گرفته‌اند.

محورهای مواصلاتی تهران به پاکدشت-ساوه و شهریار نیز در رده‌های بعدی این جدول جای گرفته‌اند.

مطالب مرتبط:

منبع ایسنا

دیدگاه