هند

تاج محل از بروشروهای گردشگری هند حذف شد

نویسنده : تیم کجارو

تاج محل به عنوان یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری هند از برخی بروشورهای دولتی گردشگری در این کشور حذف شد.

جاذبه های رنگارنگ جهان، خاطره ای از جنس رنگ

نویسنده : شیرین فرزان‌کیا

خاطراتی که با رنگ همراه باشند، بهتر در ذهن ما باقی می‌مانند. در جهان جاذبه‌ها و جشنواره‌های زیادی وجود دارد که به علت رنگارنگ بودنشان راحت‌تر در ذهن‌مان باقی می‌مانند.

بهترین و بدترین شهرهای دنیا برای رانندگی کدامند؟

نویسنده : تیم کجارو

وحشتناک‌ترین شهر دنیا برای رانندگی از بین ۱۰۰ شهری که رانندگی در آنها سخت و طاقت‌فرسا توصیف شده است، کلکته هندوستان است.

۵ روز در طولانی ترین سفر قطار هند

نویسنده : فاطمه محمدی

طولانی‌ترین سفر در هند با قطار از دیبروگاهه، شمال شرقی هند، تا کانیاکماری جنوبی‌ترین نقطه هند است، سفر با این قطار ۵ روز و ۴ شب طول می‌کشد و در این ۵ روز مسافران در قطار در کنار هم زندگی می‌کنند.

رستورانی در هند با کارکنانی با مشکل شنوایی و گفتاری

نویسنده : سحر مردانه

در هند رستورانی وجود دارد که تمامی کارکنان آن منحصرا دارای مشکل شنوایی و گفتاری هستند. اگر می‌خواهید در مورد این رستوران بیشتر بدانید، این مقاله را بخوانید.

فرودگاه آگرا، دروازه سرزمین هفتاد و دو مذهب

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

فرودگاه آگرا، فرودگاهی همگانی-نظامی است که با وجود وسعت کم و محدودیت امکانات یکی از مهم‌ترین مراکز رفت و آمد گردشگران به آگرا است.

۱۰ دانشگاه برتر هند کدامند؟

نویسنده : سارا کرایی

اگر قصد تحصیل در خارج از کشور دارید، هند می‌تواند یکی از گزینه‌های خوب پیش روی شما باشد. در این مقاله با برترین دانشگاه‌های هند آشنا می‌شوید.

معرفی هتل های اقتصادی بمبئی (قسمت دوم)

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

هر ساله هزاران نفر برای دیدن جاذبه‌های سحرانگیز و چشم‌گیر بمبئی به آن سفر می‌کنند و محل اقامت مقوله‌ای مهم برای گردشگران این شهر است؛ با کجارو همراه شوید تا هتل‌های ارزان بمبئی را برای شما معرفی کنیم.

معرفی هتل های اقتصادی بمبئی (قسمت اول)

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

بمبئی از شهرهای بزرگ هند است که همیشه گردشگران بسیاری برای دیدن آثار تاریخی و فرهنگی به این شهر سفر می‌کنند؛ در این مقاله از کجارو با ما همراه باشید تا به معرفی هتل‌های اقتصادی در بمبئی بپردازیم.

کشف گنجینه هزار میلیارد دلاری معبد پادماناب هاسو آمی؛ هند

نویسنده : محبوبه حسنی

«معبد پادماناب هاسو آمی»، از اسرارآمیزترین معابد هندوستان است. اکنون کشف گنجینه‌ی هزار میلیارد دلاری معبد، شهرت آن را دو چندان کرده است. در ادامه همراه کجارو باشید.

صفحه ۱ از ۲۲
عضو کانال تلگرام کجارو شوید