سنگاپور؛ فستیوال خرید و سبک زندگی در هفته طلایی ۲۰۱۸

نگین توکلی
نگین توکلی چهار شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
سنگاپور؛ فستیوال خرید و سبک زندگی در هفته طلایی ۲۰۱۸

سپتامبر امسال، فسیتوال جذاب خرید و روش زندگی در هفته طلایی ۲۰۱۸ به سنگاپور بازمی‌گردد. برای اطلاع بیشتر از این رویداد در این مقاله با ما بخوانید.

سومین رویداد سالانه هفته طلایی در سال ۲۰۱۸ سنگاپور (SGW) توسط یونیون پی (UnionPay) به‌عنوان برند اسپانسر رسمی در طول چهار آخر هفته از ۱۴ام سپتامبر تا هفتم اکتبر ۲۰۱۸ (۲۳ شهریور تا ۱۵ مهر ۱۳۹۷) برگزار خواهد شد.

هفته طلایی ۲۰۱۸ سنگاپور که قرار است از گذشته بزرگ‌تر و بهتر برگزار شود، مجموعه خیره‌کننده‌ای از تجربه‌های طلایی از جمله کیک ماه‌های طلایی (نوعی شیرینی چینی است که در طول جشن نیمه پاییز خورده می‌شود)، امتیازات طلایی و جوایز و همچنین هیرو تور (Hero Tour)، یک نسخه خاص از دوی ماراتن رنگی را به بازدیدکنندگان ارائه می‌کند.

نکات برجسته هفته طلایی ۲۰۱۸ سنگاپور

مون کیک‌های طلایی (تا ۲۱ سپتامبر)

مون کیک‌های طلایی خانگی و با تزیینات خارق‌العاده توسط سرآشپز و شیرینی‌پز پیچ گاردن (Peach Garden) تا تاریخ ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) درست خواهند شد. هر جعبه مون کیک‌های طلایی به‌همراه یک کارت سورپرایز یونیون پی به بازدیدکنندگان داده می‌شود. مجموع جوایز کارت‌های هدیه ۱۶ هزار دلار است که این کارت‌ها شامل یک کارت اعتباری یونیون پی ۸۸۸۸ دلاری، هفت کارت اعتباری یونیون پی ۸۸۸ دلاری و ۸۰ کوپن رستوران پیچ گاردن به ارزش ۲۰ دلار هستند.

امتیازات طلایی و جوایز (۱۴ سپتامبر تا ۷ اکتبر)

با امتیازات طلایی و جوایز به سرپرستی انجمن خرده فروشان سنگاپور (SRA) می‌توانید از امتیازات خاصی در مغازه دلخواهتان، غذا و نوشیدنی (F&B)، سالن‌های آرایش و زیبایی، هتل‌ها و جاذبه‌های گردشگری در این جزیره پهناور لذت ببرید. خریداران همچنین این شانس را دارند که جایزه ویژه طلایی ۴۰ هزار دلاری را با هزینه کردن تنها ۲۵ دلار در هر مغازه‌ای در جزیره و آپلود کردن فیش آن در اپلیکیشن گو اسپری (GoSpree) ببرند.

هیرو تور؛ نسخه خاص دوی ماراتن رنگی (۲۹ سپتامبر)

هیرو تور، دوی ماراتن رنگی، ارائه شه توسط یوینون پی در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) با یک تم طلایی به سنگاپور بازخواهد گشت. هیرو تور با وجود کاغذ رنگی‌های طلایی خیره‌کننده، طلسم‌های خوش یمنی طلا، یک جایزه طلا و تجارب طلایی در منطقه طلایی یونیون پی، تجربه یک دوی ماراتن ویژه برای تمامی افراد شرکت‌کننده است.

ون هویی یانگ، مدیرکل یونیون پی، بخش بین‌المللی جنوب شرقی آسیا گفت:

یونیون پی از اینکه دوباره برند رسمی اسپانسر هفته طلایی سنگاپور شناخته شده، بسیار خشنود و مفتخر است. در طول دو سال گذشته در فستیوال سبک زندگی و خرید، بومیان و گردشگران در کنار یکدیگر از آیتم‌های انحصاری ارائه شده توسط یونیون پی مانند سالن استراحت طلایی و تاکسی‌های طلایی لذت برده‌اند.

امسال، ما یک قدم فراتر رفته‌ایم تا بتوانیم مجموعه‌ای از تجارب طلایی از جمله مون کیک‌های جدید طلایی با شراکت پیچ گاردن و هیرو تور، دوی ماراتن رنگی در منطقه طلایی ویژه یونیون پی و بالاتر از همه امتیازات طلایی و جوایز که تبدیل به نمادی از هفته طلایی سنگاپور در طول این چند سال شده‌اند، را به مخاطبمانمان ارائه کنیم. با محدوده گسترده‌ای از تجارب برای افراد مختلف در تمام سنین برای لذت بردن، امیدواریم که مردم بیشتری در جشن‌های هفته طلایی سنگاپور در ماه سپتامبر شرکت کنند.

مطالب مرتبط:

دیدگاه