آتن

آتن در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

آتن مملو از جاذبه‌های تاریخی است. آکروپلیس، پارتنون، معبد زئوس، موزه بناکی، تئاتر اودئون هرودس آتیکوس و موزه هنرهای اسلامی تنها تعدادی اندک از دیدنی‌های آتن را تشکیل می‌دهند.

حقایق جالب درباره آتن؛ یونان

نویسنده : فاطمه محمدی

آتن پایتخت کشور یونان، شهر اساطیر با آثار تاریخی پرافتخار، بدون شک از زیباترین شهرهای دنیا است که مساحتی برابر با ۲,۹۲۹ کیلومترمربع دارد. نام آتن از ایزد بانوی جنگ و خرد، «آتنا» گرفته شده است.

حمل و نقل عمومی در آتن؛ یونان

نویسنده : صدیقه شجاعی

آتن پایتخت یونان است و خدمات حمل و نقل شهری آن طی ۱۰ سال اخیر رشد چشمگیری داشته که شامل اتوبوس، اتوبوس برقی، تراموا، مترو و قطار برقی می‌شود.

سفر ۳ روزه به آتن؛ شهر افسانه ها در یونان

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

آتن شهر اسطوره‌ای و افسانه‌ای یونان است که سالانه گردشگران بسیاری به آن سفر می‌کنند؛ با برنامه سفر در این شهر می‌توانید به دیدن جاذبه‌های منحصربه‌فرد این شهر بروید و سفری با خاطرات خوش را تجربه کنید.

بوتیک هتل های برتر آتن، یونان

نویسنده : نگین توکلی

هتل‌های بوتیک که به علت سبک معماری خاص‌شان، مشهور هستند، این روزها طرفداران بسیاری در میان گردشگران پیدا کرده‌اند. با شماری از آن‌ها در آتن، پایتخت تاریخی یونان، آشنا شوید.

  • 0
  • یکشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ، ۱۸:۳۰
  • اروپا

راهنمای خرید در آتن، یونان

نویسنده : حمیده کریمی

خرید در آتن، تجربه‌ای جذاب و متفاوت است. بازارهای محلی رنگارنگ، اوت‌لت‌هایی که بهترین محصولات را با تخفیف‌های عالی عرضه می‌کنند و خیابان‌های شلوغ و پرهیاهو، در آتن منتظر حضور عاشقان خرید است.

بهترین رستوران های آتن، یونان

نویسنده : حمیده کریمی

غذا خوردن در آتن، با وجود رستوران‌های شیک و مجلل و غذاهای بی‌نظیر محلی و بین‌المللی، تجربه‌ای است که هرگز نباید آن را از دست بدهید.

  • 0
  • چهار شنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ، ۲۲:۱۵
  • غذا

غذاهای محلی آتن؛ شهر اساطیر افسانه‌ای یونان

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

آتن کشوری با شگفتی‌های بسیار و سرزمینی آرام و با شکوه است و یکی از بهترین مناطق دنیا برای تست غذاهای بی‌نظیر است.

  • 0
  • شنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۶ ، ۲۰:۰۰
  • غذا

سوغات آتن، یونان

نویسنده : حمیده کریمی

آتن، پایتخت تاریخی و دیدنی یونان، محصولات متنوعی به عنوان سوغات و صنایع دستی دارد. از محصولات غذایی و شیرینی‌های بومی تا صنایع دستی مثل سفال و سرامیک.

مراکز خرید آتن، یونان

نویسنده : حمیده کریمی

آتن، پایتخت یونان، مراکز تجاری متعددی دارد که در آن‌ها می‌توانید جدیدترین محصولات از برترین برندهای دنیا را خریداری کنید.

صفحه ۱ از ۴