تعطیلی مراکز تفریحی و گردشگری مازندران

سعیده خلیلی‌صفا
یکشنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۶
تعطیلی مراکز تفریحی و گردشگری مازندران

طبق اعلام معاونت گردشگری مازندران، تمامی اماکن و مجموعه‌های سرگرمی، تفریحی و توریستی سراسر این استان به دلیل شیوع گسترده کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

مهران حسنی، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران، از تعطیلی تمامی اماکن و مجموعه‌های سرگرمی و تفریحی و توریستی سراسر استان خبر داد. حسنی در این باره چنین گفت:

با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و براساس تصمیم‌گیری ستاد مقابله با کرونا تمامی مجموعه‌های تفریحی و توریستی استان مازندران تعطیل است.

طبق گفته‌های معاونت گردشگری استان مازندران واحدهای پذیرایی و اقامتی در شهرستان هایی که در وضعیت قرمز قرار دارند نیز با ۵۰ درصد ظرفیت و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خدمات ارائه می‌دهند. وی در ادامه تصریح کرد:

دستورالعمل‌های لازم به واحدهای گردشگری ابلاغ شده است و نظارت و بازرسی‌های لازم برای حسن اجرای این دستورالعمل‌ها انجام می‌شود.

طبق اعلام این مقام مسئول آغاز به کار مجدد تأسیسات گردشگری و فعالیت آن‌ها منوط به تصمیم ستاد استانی پیشگیری و مبارزه با کرونا است و در در جلسه آتی ستاد ملی مبارزه با کرونا در وزارتخانه متبوع در رابطه با زمان فعالیت و بازگشایی مراکز سرگرمی و تفریحی و توریستی تصمیم‌گیری خواهد شد.

دیدگاه