هتل آپارتمان ‌های قیمت مناسب مشهد

بخش تبلیغات
شنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰
هتل آپارتمان ‌های قیمت مناسب مشهد

رزرو هتل مشهد برای مسافران و زائران این شهر از اهمیت بالایی برخوردار است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

با توجه به اینکه کلان‌شهر مشهد به‌دلیل وجود بارگاه مطهر امام رضا(ع) هرروزه از مهمانان زیادی میزبانی می‌کند، رزرو هتل مشهد برای مسافران و زائران این شهر از اهمیت بالایی برخوردار است. خوشبختانه علاوه بر هتل های مشهد لوکس و پنج ستاره، هتل آپارتمان‌های به‌صرفه‌ای در این شهر وجود دارد که همه اقشار جامعه می‌توانند روی قیمت مناسب آن‌ها حساب کنند. در این مطلب به معرفی هتل‌آپارتمان‌های قیمت مناسب مشهد مقدس می‌پردازیم تا بدانیم در سفر آتی خود به این شهر چگونه می‌توانیم اقامت خوبی را با قیمتی مناسب تجربه کنیم.

هتل‌ آپارتمان‌های قیمت مناسب مشهد کدامند؟

شهر مشهد هتل‌ها و اقامتگاه‌های بسیار زیادی دارد که هریک بسته به امکاناتی که ارائه می‌دهند، نرخ متفاوتی را از مهمانان خود اخذ می‌کنند. البته مشخص است که اقامت در هتل‌ آپارتمان‌های یک تا سه ستاره مشهد به نسبت اقامت در هتل‌های چهار و پنج ستاره این شهر بسیار به‌صرفه‌تر محسوب می‌شود. به‌همین خاطر لازم است تا با هتل‌ آپارتمان‌های قیمت مناسب مشهد که به نسبت هزینه‌ای که دریافت می‌کنند، خدمات خوبی را ارائه می‌کنند، آشنا شوید. اسامی این اقامتگاه‌ها به‌قرار زیر است:

 • هتل آپارتمان سه ستاره فضل مشهد
 • هتل آپارتمان تک ستاره سام مشهد
 • هتل آپارتمان تک ستاره ستارگان مشهد
 • هتل آپارتمان دو ستاره مهستان مشهد
 • هتل آپارتمان تک ستاره قصر آیدین مشهد
 • هتل آپارتمان دو ستاره بشری مشهد
 • هتل آپارتمان تک ستاره کنعان مشهد
 • هتل آپارتمان افرا مشهد
 • هتل آپارتمان تک ستاره دیدار مشهد
 • هتل آپارتمان دو ستاره مهر مشهد
 • هتل آپارتمان دو ستاره مودت مشهد
 • هتل آپارتمان دو ستاره پرنیان مشهد
 • هتل آپارتمان تک ستاره رواق مشهد
 • هتل آپارتمان دو ستاره میلاد نور مشهد
 • هتل آپارتمان سه ستاره فاخر مشهد

با ۱۰ سوغات مشهد آشنا شوید.

هرکدام از اسامی هتل‌ آپارتمان‌هایی که نام بردیم، نزدیکی حرم مطهر رضوی قرار دارند. شما از هر باب صحن که خارج شوید، با یک یا چند تا از موارد فوق برخورد خواهید کرد. اگرچه هتل‌های لوکس زیادی نزدیکی حرم قرار دارند؛ اما اگر می‌خواهید اقامتی ارزان داشته باشید، ترجیحا سری به هتل آپارتمان‌های مشهد بزنید. هتل آپارتمان‌های مشهد مناسب‌ترین گزینه برای رزرو هتل مشهد با قیمتی ارزان است. بنابراین سعی کنید یک‌بار دیگر لیست فوق را مرور کرده و اسامی این هتل‌ها را به‌خاطر بسپارید.

 

هزینه اقامت در هتل آپارتمان‌های مشهد دقیقا چقدر است؟

با توجه به اوضاع اقتصادی پرتنش امروز کشور، هیچکس نمی‌تواند نرخ ثابتی را برای اقامت در هتل‌های ایران تعیین کند. به همین دلیل پی‌بردن به هزینه دقیق اقامت در هتل آپارتمان‌های مشهد فقط درصورتی مشخص می‌شود که چند روز قبل از سفرتان به بخش رزرو هتل مشهد علی بابا سر زده و از نرخ روز این هتل‌ها باخبر شوید. البته قیمت حال‌حاضر هتل آپارتمان‌هایی که در بالا معرفی کردیم (پاییز ۹۹)، برای هتل‌های یک ستاره بین ۹۰ تا ۱۷۰ هزارتومان برای هرشب اقامت فردی در نظر گرفته شده است. نرخ هتل آپارتمان‌های دو و سه ستاره هم بین ۱۳۰ تا ۳۵۰ هزارتومان محاسبه می‌شود. این قیمت‌ها ممکن است تحت‌تاثیر عوامل زیادی هر روز یا هر هفته تغییر کنند. بنابراین هر زمان تصمیم به سفر معنوی خود به مشهد گرفتید، ضمن اطلاع از قیمت روز هتل‌های این شهر، مکان اقامتی موردنظر خود را به‌صورت آنلاین رزرو کنید.

رپورتاژ

چطور می‌توان هتل آپارتمان‌های قیمت مناسب مشهد را رزرو کرد؟

برای رزرو هرکدام از هتل آپارتمان‌های قیمت مناسب شهر  مشهد می‌توانید به سایت علی‌بابا رجوع کنید. با واردشدن به سایت، اگر هتل خاصی را در نظر دارید، عنوان آن را در کادر مربوطه وارد کنید تا لیست اتاق‌های خالی آن هتل برای شما نمایش داده شود. اگر هم هتل خاصی را در نظر ندارید، به‌محض اینکه هتل های مشهد را انتخاب کنید، لیست اتاق همه هتل‌های این شهر به شما نشان داده می‌شود. شما می‌توانید برای رزرو هتل آپارتمان‌های یک تا سه ستاره، در قسمت فیلتر سایت تعداد ستاره‌های هتل‌ها را محدود کنید. دراین‌صورت می‌توانید فقط هتل‌های قیمت مناسب این شهر را ببینید. همچنین قیمت روز اتاق‌ هر هتل و امکاناتی را که هرکدام از آن‌ها ارائه می‌کنند، می‌بینید. تصویری از اتاق‌های هر هتل نیز کنار عنوان آن برای شما قرار داده شده است.

اگر قصد سفر به اصفهان دارید بخوانید : در سفر به اصفهان در کدام هتل‌ها اقامت کنیم؟

برای رزرو هتل مشهد در هرکدام از هتل آپارتمان‌های به‌صرفه این شهر، فقط کافی است مبلغی را به‌عنوان بیعانه پرداخت کنید؛ آن‌گاه اطلاعات رزرو اتاق‌تان برای شما ارسال خواهد شد. این روند نه‌تنها برای رزرو هتل‌های شهر مشهد، بلکه برای رزرو هتل در همه شهرهای کشور به یک صورت انجام می‌شود. بنابراین شما با چند کلیک ساده می‌توانید ضمن آگاهی از قیمت هر هتل، همان لحظه اتاق موردنظر خود را رزرو کنید.

دیدگاه