بهترین ایرلاین‌ های جهان در سال 2019

سعیده خلیلی‌صفا
چهار شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۰
بهترین ایرلاین‌ های جهان در سال 2019

فهرست بهترین ایرلاین‌های جهان از نظر مسافران در سال 2019 از طرف تریپ‌ ادوایزر منتشر شد.

یکی از موضوع‌‌هایی که اغلب به هنگام خرید بلیط هواپیما به‌ویژه برای مسیرهای طولانی مورد توجه قرار می‌گیرد، جایگاه ایرلاین موردنظر در میان سایر ایرلاین‌ها است. عواملی مانند نظم برنامه پروازی، کیفیت خدمات ارائه شده به مسافران و... در تعیین این جایگاه تاثیرگذارند.

از طرفی، کلیه ایرلاین‌ها در اقصی نقاط دنیا در تلاش هستند تا با ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت مسافران، در فهرست برترین ایرلاین‌های جهان قرار بگیرند. در این راستا، وب‌سایت تریپ ادوایزر فهرستی از برترین ایرلاین‌های جهان بر اساس انتخاب مسافران در سال 2019 را منتشر کرده است.

۱۰. آل نیپون ایرویز (All Nippon Airways)

هواپیما

آل نیپون ایرویز بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی ژاپنی است که به‌اختصار آنا (ANA) نامیده می‌شود و طبق آرا و نظرهای مسافران مهمانداری، کیترینگ و سایر خدمات در سطح بسیار خوبی قرار دارد.

۹. جت۲.کام (Jet2.com)

هواپیما

جت۲.کام شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت بریتانیایی است، که در سال ۲۰۰۲ تاسیس شد. جت۲.کام با وقت‌شناسی در پروازهای ورودی و خروجی و نیز برخورد شایسته کادر پروازی توانسته است تا رضایت مسافران را جلب کند. همچنین، فضای پای مناسب در کلاس اکونومی و میزان بار مجاز نیز یکی دیگر از عوامل موفقیت این ایرلاین معرفی شده‌اند.

۸. ایر نیوزیلند (Air New Zealand)

هواپیما

ایر نیوزیلند یک شرکت هواپیمایی حامل پرچم در نیوزیلند است و بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی نیوزیلند محسوب می‌شود. خدمات بخش پریمویم اکونومی این ایرلاین به حدی بالا و باکیفیت است که مسافران آن را در حد فرست کلاس توصیف کرده‌اند.

۷. آزول برزیلین ایرلاینز (Azul Brazilian Airlines)

هواپیما

آزول برزیلین ایرلاینز یک شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت برزیلی است و در حال حاضر سومین شرکت هواپیمایی بزرگ برزیل بعد از تام ایرلاینز و گول ایر ترنسپورت محسوب می‌شود. طبق اظهارات مسافران مهمانداران این ایرلاین از ظاهر بسیار آراسته‌ای برخوردارند و کیفیت غذاهای ارائه شده نیز بسیار بالا است.

۶. ساوت‌وست ایرلاینز (Southwest Airlines)

هواپیما

ساوت‌وست ایرلاینز یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های هواپیمایی در ایالات متحده آمریکا است و خدمات حمل و نقل ارزان قیمت را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. خدمات مشتریان این شرکت در حد بسیار بالایی قرار دارد. فاصله مناسب بین صندلی‌ها و فضای کافی برای پاها نیز از دیگر عوامل جلب رضایت مشتریان است.

۵. شرکت خطوط هوایی ژاپن (Japan Airlines)

هواپیما

شرکت خطوط هوایی ژاپن (جال، JAL) شرکت هواپیمایی حامل پرچم ژاپنی است. رفتار حرفه‌ای کادر پروازی و نحوه برخورد و پذیرایی از مسافران در کنار کیفیت غذاها از عوامل موفقیت این شرکت محسوب می‌شوند.

۴. شرکت هواپیمایی امارات (Emirates Airlines)

هواپیما

شرکت هواپیمایی امارات بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه است و در سال ۲۰۱۳ به‌عنوان بهترین شرکت هواپیمایی جهان انتخاب شد. این ایرلاین از کلیه وجوه شامل کیترینگ، کیفیت خدمات پروازی، راحتی مسافران و... یکی از بهترین‌ها در سطح جهان محسوب می‌شود.

۳. اوا ایر (EVA Air)

هواپیما

اوا ایر شرکت هواپیمایی تایوانی است که به‌عنوان ششمین خطوط هواپیمایی امن جهان، شناخته می‌شود. این ایرلاین در عین حال یکی از بهترین شرکت‌های هواپیمایی از نظر ارائه خدمات به مسافران است.

۲. شرکت هواپیمایی قطر (Qatar Airways)

هواپیما

هواپیمایی قطر شرکت هواپیمایی حامل پرچم قطر است که از ماه اکتبر ۲۰۱۳ به‌عنوان یکی از اعضای اصلی اتحادیه وان‌ورلد محسوب می‌شود. این ایرلاین در چند سال گذشته در بیشتر رده‌بندی‌ها در رده ۱۰ شرکت برتر هوایی جهان قرار داشته است.

۱. سنگاپور ایرلاینز (Singapore Airlines)

هواپیما

سنگاپور ایرلاینز یا خطوط هوایی سنگاپور، شرکت هواپیمایی حامل پرچم سنگاپور است. این ایرلاین یکی از هواپیمایی های مطرح در سطح دنیا است که هر سال مسافران زیادی را جابه‌جا می‌کند. از جمله امکانات خاص این ایرلاین می‌توان به امکانات ویژه در کلاس‌های پروازی، اینترنت وای‌فای داخل هواپیما، کیفیت غذا و برنامه پروازی منظم آن اشاره کرد.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما خارجی یا داخلی را دارید، با استفاده از موتور جستجوی پرواز کجارو می‌توانید ارزان‌ترین بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر خود را یافته و از فروشنده‌های معتبر خریداری کنید.

منبع tripadvisor

دیدگاه