افتتاح بزرگ‌ترین رستوران زیر آب جهان در تایلند

صدیقه شجاعی
چهار شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰
افتتاح بزرگ‌ترین رستوران زیر آب جهان در تایلند

پوکت یکی از پرگردشگرترین مقاصد تایلند به شمار می‌رود، اما مطمئناً با افتتاح رستوران انداسی به‌عنوان بزرگ‌ترین رستوران زیرآبی جهان، شهرت و معروفیتش بیشتر خواهد شد.

رستوران انداسی (andasi)، بزرگ‌ترین رستوران زیرآبی جهان و بزرگ‌ترین بار زیرآبی آسیا در پوکت افتتاح شد.

این رستوران در آکواریوم پوکت قرار دارد که به‌تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است و بزرگ‌ترین و جدیدترین آکواریوم تایلند به شمار می‌شود. میزهای غذا در وسط آکواریومی با حدود ۵۰ هزار نوع حیوان آبزی از بیش از ۳۰۰ گونه قرار گرفته‌اند.

پروژه‌ی رستوران انداسی و آکواریوم پوکت برعهده‌ی شرکت سنترال پاتانا بوده و این آکواریوم را با الهام از اساطیر تایلندی طراحی کرده‌اند که به هفت بخش تقسیم می‌شود، از جمله بخش‌هایی که به گونه‌های آب شیرین، پنگوئن‌ها و سمورهای دریایی اختصاص دارد. در آکواریوم پوکت همچنین اولین موزه‌ی هنری واقعیت افزوده دنیا نیز به چشم می‌خورد.

بزرگ ترین رستوران زیر آب دنیا

دکتر ناتاکی تانگپونسینتانا (Nattakit Tangpoonsinthana)، معاون اجرایی بازاریابی شرکت سنترال پاتانا، می‌گوید:

از افتتاح رسمی آکواریوم پوکت که بزرگ‌ترین آکواریوم دنیا محسوب می‌شود و همین‌طور رستوران انداسی به‌عنوان بزرگ‌ترین رستوران زیرآبی دنیا و اولین بار زیرآبی آسیا، بسیار خرسندیم. این دو بخش مانند آخرین قطعات پازلی هستند که جاذبه‌های در سطح جهانی پوکت را تکمیل کرده‌اند و اکنون به‌طور کامل آماده‌ی استقبال از گردشگران سراسر دنیا هستند. ما اطمینان داریم که آکواریوم پوکت به‌زودی به یکی از جاذبه‌های اصلی پوکت تبدیل خواهد شد. این جاذبه‌ی مدرن، جایگاه پوکت را به یک مقصد ساحلی جهانی تبدیل می‌کند و درعینِ حال، باعث رشد اقتصادی و صنعت گردشگری پوکت و تایلند خواهد شد.

اگر شما هم مشتاق سفر به پوکت و بازدید از رستوران و آکواریوم جدید آن هستید می‌توانید به کمک کجارو قیمت تور پوکت آژانس‌های مسافرتی مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و تور موردنظرتان را با پایین‌ترین قیمت  بخرید.

دیدگاه