معرفی ظرفیت های گردشگری ایران در نمایشگاه تاپ ریزا ۲۰۱۸ فرانسه

فرناز رهبران رنجبر
چهار شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰
معرفی ظرفیت های گردشگری ایران در نمایشگاه تاپ ریزا ۲۰۱۸ فرانسه

ظرفیت‌های گردشگری ایران در نمایشگاه تاپ‌ریزا معرفی می‌شود.

در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری «تاپ‌ریزا» غرفه ایران به‌همت کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی برگزار خواهد شد.

از جمله اهداف ایران از حضور در این نمایشگاه عبارتند از: شناخت صنعت گردشگری فرانسه، نشست با متخصصان گردشگری این کشور، برقراری ارتباطات جدید با رهبران صنعت گردشگری، ارتباط با خبرگزاری‌های فرانسه، برندسازی، معرفی تورها و تولیدات گردشگری هر کشور، کسب آخرین اطلاعات و اخبار بازار گردشگری فرانسه و دنیا، آشنایی با دستاوردها و نوآوری‌های ارائه ‌شده در صنعت گردشگری و به‌دست آوردن فرصت‌های جدید تجاری و سرمایه‌گذاری و توسعه روابط تجاری.

نشستی با حضور عبادرضا اسلامی مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی و نمایندگان شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری «تاپ‌ریزا» فرانسه برگزار شد و در آن برنامه‌های حضور موثر ایران در نمایشگاه «تاپ‌ریزا» ۲۰۱۸ (top resa) تشریح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اسلامی در این نشست با بیان اینکه این دوره از نمایشگاه تاپ ریزا از ۳ مهر ۹۷ برگزار خواهد شد و تا ۴ روز ادامه خواهد داشت، گفت:

غرفه ایران امسال با رشدی نسبت به سال گذشته در زمینی به‌ مساحت ۱۵۵ متر مربع و به صورت چهار طرف باز در بخش خاورمیانه سالن شماره ۷٫۲ محل برگزاری نمايشگاه‌های Porte de Versailles شهر پاریس دایر خواهد شد.

او افزود:

امسال ۱۴ شرکت ایرانی فعال در حوزه گردشگری کشور شامل شرکت‌های آیتوتورز، ارگ جدید، آدینه تراول، ایران سفر، تیسفون سفر ایرانیان، ایرانیان سبط‌تور، پردیسان گشت، پارس سفر، شیده شیراز، گردش نمای پارسی GNP TOUR، نیکنام، آژانس مسافرتی ۲۰۰۱، داناتورز و مارکوپولو، در غرفه ایران حضور خواهند داشت.

توراپراتورها، مقام‌های گردشگری و متخصصان تورهای ورودی، هتل‌ها و اقامتگاه‌ها، شرکت‌های حمل‌ونقل، آژانس‌های خدمات‌مسافرتی خارجی و ملی، مدیران و مقامات گردشگری، شرکت‌های فعال در حوزه توریسم محلی، برگزارکنندگان کنگره‌ها و همایش‌های مشوق گردشگری و مطبوعات و رسانه‌های فعال در زمینه صنعت گردشگری و مسافرت در این نمایشگاه خدمات خود را به علاقه‌مندان معرفی خواهند کرد.

دیدگاه‌ها و پیشنهادهای نمایندگان شرکت‌های حاضر در نمایشگاه تاپ‌ریزا ۲۰۱۸ در مورد برنامه‌ها، اهداف و سیاست‌های تعیین‌شده مطرح شد.

در پایان این جلسه برنامه جانبی نمایشگاه برگزاری سه ورک شاپ در روزهای اول، دوم و سوم نمایشگاه در سالن توکیو از برنامه‌های جانبی نمایشگاه امسال خواهد بود.

مطالب مرتبط:

    دیدگاه