همکاری صندوق بازنشستگی کشور و سازمان حج برای اعطای تسهیلاتی ویژه به سفر حج بازنشستگان

همکاری صندوق بازنشستگی کشور و سازمان حج برای اعطای تسهیلاتی ویژه به سفر حج بازنشستگان

فرناز رهبران رنجبر
| سه شنبه, ۱۳ شهریور ۹۷ ساعت ۰۹:۰۰

می‌توان شرایطی فراهم کرد که بازنشستگان نیز با هزینه‌های کمتر عازم سفر حج شوند.

جمشید تقی‌زاده، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، در آستانه ۲۵ ذی‌الحجه روز خانواده و تکریم از بازنشستگان، در دیدار با عزت الله قلانی پدر شهید و بازنشسته سازمان حج و زیارت با تجلیل از فداکاری و ایثار شهیدان جنگ تحمیلی و خانواده این عزیزان گفت:

حج یکی از ظرفیت‌های مبارک و معنوی برای جامعه ما به خصوص بازنشستگان عزیز است و می‌توان با همکاری و مساعدت سازمان حج و زیارت سهم ویژه‌ای را به بازنشستگان اختصاص داد.

در صورت همکاری دو نهاد صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان حج و زیارت، هزینه‌های سفر حج برای بازنشستگان تحت پوشش این صندوق کاهش خواهد یافت و تسهیلات ویژه‌ای به این امر اختصاص داده خواهد شد.

تقی زاده همچنین با تاکید بر اینکه راه و اعتقاد شهدای جنگ تحمیلی باید همواره مورد توجه مسوولین قرار گیرد، گفت:

قطعا اعتقاد به راه شهدای عزیز می تواند گره بسیاری از مشکلات کشور را باز کند. ما مسوولان مدیون خون شهیدان هستیم و باید برای حفظ و حراست از این راه تلاش کنیم.

وی افزود:

یکی از وظایف صندوق بازنشستگی کشوری و مدیران آن، تکریم بازنشستگان است و خوشحالم که امروز این افتخار نصیب من شد تا با شما هم به عنوان بازنشسته فرهیخته صندوق و هم به عنوان پدر دو شهید سرافراز دفاع مقدس دیدار کنم.

به گفته او شهیدان و خانواده شهدا از جان و مال و ارزشمندترین داشته‌های خود گذشتند تا به کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت کنند.

در پایان این دیدار مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با تقدیم لوح تقدیر و نشان ایثار و فداکاری از عزت الله قرایی بازنشسته فرهیخته این صندوق و خانواده وی، قدردانی کرد.

منبع ایسنا
برچسب‌ها حج

دیدگاه  

    تبلیغات