دولت چین وزارت فرهنگ و گردشگری راه اندازی می‌کند

دولت چین وزارت فرهنگ و گردشگری راه اندازی می‌کند

زلیخا رحمانیان
| دوشنبه, ۲۰ فروردین ۹۷ ساعت ۱۸:۰۰

دولت چین با هدف افزایش گردشگری و تقویت فرهنگ چینی، وزارت فرهنگ و گردشگری راه اندازی کرد و وزیر سابق فرهنگ، به عنوان وزیر جدید این وزارتخانه انتخاب شد.

دولت چین به طور رسمی وزارت فرهنگ و گردشگری را با هدف تقویت فرهنگ کار در چین و همچنین افزایش کارایی، افتتاح کرد. وزیر فرهنگ سابق چین، لوو شنگانگ، وزیر فرهنگ و گردشگری جدید و لی جینزائو به عنوان معاون وزیر انتخاب شدند.

چین

این قسمت به عنوان بخشی از تغییرات نهادی گسترده ایجاد شده و چین این وزارتخانه جدید را راه‌اندازی کرده است تا بخش فرهنگی را در کشور تقویت کند.

Huang Kunming، عضو کمیته مرکزی دفتر سیاسی حزب کمونیست چین (CPC) و رئیس بخش تبلیغات کمیته مرکزی حزب کمونیست چین، در مراسم افتتاحیه حضور یافت.

وی در نشست روز یکشنبه گفت:

تأسیس وزارت فرهنگ و گردشگری به تقویت حزب کمونیست چین کمک می‌کند و به طور کلی باعث تقویت کار فرهنگی و گردشگری خواهد شد. این یک حرکت جدید توسط دولت چین، برای ترویج فرهنگ کشور در نیمکره بین‌المللی است. هوانگ کونمینگ از وزارت فرهنگ و گردشگری دعوت کرد تا عصر جدید را ایجاد کند، مأموریت‌های جدیدی را انجام دهد و به فرهنگ چینی بیشتر اعتماد کند. هوانگ همچنین از وزارتخانه خواسته است تا سیاست‌ها و تصمیمات کمیته مرکزی CPC را درک کند.

برچسب‌ها چین فرهنگ

دیدگاه  

    جستجوی تور، پرواز، هتل، رستوران و دیدنی‌ها...

    تبلیغات