مشارکت ماریوت اینترنشنال در ساخت یک هتل بوتیک جدید

زینب موحدی
شنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۵
مشارکت ماریوت اینترنشنال در ساخت یک هتل بوتیک جدید

لوکال هتل ادونچرز، با همکاری ماریوت اینترنشنال، هتل بوتیک جدیدی در چارلستون افتتاح می‌کنند که قطعا رضایت مسافران تنوع‌طلب را جلب خواهد کرد.

بهار امسال، یک هتل ۵۰ اتاقی جدید در منطقه‌ی تاریخی آنسان بورو (Ansonborough) در چارلستون افتتاح می‌شود. هتل بلا گریس (Hotel Bella Grace) که قرار است در اواخر بهار در شهر چارلستون، ایالات متحده آمریکا، افتتاح شود، هتل بوتیک جدید و سفارشی با ۵۰ اتاق است که در نزدیکی خانه‌ی تاریخی دلانی (Historic Delaney House) ساخته شده است. خانه‌ی تاریخی دلانی، در دهه‌ی ۱۸۳۰ میلادی بنا شده است و به عنوان اتاق صبحانه و سالن برگزاری جلسه مورد استفاده قرار می‌گیرد. اتاق‌های پذیرایی از مهمان‌ها به سبک اروپایی ساخته شده و دارای یک آشپزخانه و مجهز به فناوری پیشرفته به همراه قابلیت تهویه‌ی هوا هستند و از طراحی و تزئینات داخلی زیبایی بهره می‌برند.

دونالد سیملر، بنیانگذار شرکت مدیریت هتل «لوکال هتل ادونچرز» (Local Hotel Adventures) در چارلستون، مدیریت هتل بلا گریس را به عهده دارد که فضایی تاریخی دارد، اما تعریفی جدیدی از ویژگی‌های پیشرفته و عملکردهای جدید ارائه می‌دهد. این هتل، به صورت مستقل طراحی و اداره می‌شود، اما وابسته به هتل‌های ماریوت است و در برنامه‌ی Rewards Program ماریوت مشارکت دارد.

هتل بوتیک

سیملر گفت:

ما مفتخر و در عین حال، تا حدی شگفت‌زده‌ایم که شرکت بزرگی مانند ماریوت تا این اندازه تمایل به نوآوری در شرکت کوچکی مثل ما داشته باشد. همکاری با ماریوت، توانایی‌ها و منابعی را به ما می‌بخشد که در رویای خودمان هم تصور داشتن آن‌ها را نداشتیم.

اولین پروژه‌ی مستقل تحت نظر «لوکال هتل ادونچر»، هتل «آندل این» (Andell Inn) واقع در جزیره‌ی کیاوه (Kiawah Island) است که از زمان باز شدن آن در ماه مارس ۲۰۱۴، هتل «آندل این» موفق شده است تبدیل به یکی از محبوب‌ترین هتل‌های ماریوت شود که رضایت مهمانان زیادی را جلب کند. ساترین لیوینگ (Southern Living) در سال ۲۰۱۵ «آندل این» را به عنوان یکی از بهترین هتل‌های تازه افتتاح شده در جنوب معرفی کرد. این هتل در سال ۲۰۱۶ هم توسط مجله‌ی هنر (Art Magazine) به عنوان یکی از «بهترین هتل‌های هنری» چارلستون معرفی شد.

هتل بوتیک

سیملر گفت:

من به عنوان مدیر اجرایی هتل‌های ماریوت اینترنشنال، این شانس را داشتم که یک همکاری ناب با بیل ماریوت و ایان اشراجر برای توسعه‌ی این برند داشته باشم.

بیل و ایان، رهبران فوق‌العاده‌ای در کسب و کار هستند و تجربه‌های زیادی در زمینه‌های مختلف مربوط به زندگی و اداره‌ی هتل دارند. آن‌ها ضمن حفظ احترام یکدیگر، توانایی‌های متمایز خود را با یکدیگر ترکیب و ماریوت را وارد فضای هیجان‌انگیز سبک زندگی کردند.

لوکال هتل ادونچرز با پیروی از رویکرد منحصربه‌فرد ماریوت برای دست یافتن به برتری عملیاتی و کسب رضایت مهمانان و در عین حال با بهره‌گیری از رویکرد ایان مبنی بر طراحی منحصربه‌فرد هر هتل، طراحی احساسی و نام‌گذاری جذاب و معتبر، تلاش می‌کند تا به اهداف خود دست یابد.

منبع traveldailynews
برچسب‌ها هتل لوکس

دیدگاه  

    تبلیغات