تایلند در تلاش برای معرفی مکان های کشف نشده به گردشگران

زلیخا رحمانیان
چهار شنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۰
تایلند در تلاش برای معرفی مکان های کشف نشده به گردشگران

اداره گردشگری تایلند با همکاری BBDO بانکوک، کمپینی تحت عنوان «Open to the New Shades» راه‌اندازی می‌کند.

BBDO بانکوک در همکاری با اداره گردشگری تایلند (TAT) رسما یک کمپین جهانی جدید تحت نظر وب‌سایت رسمی گردشگری تایلند (Amazing Thailand) و با عنوان «Open to the New Shades» در بازار جهانی گردشگری (WTM)، لندن، انگلستان، در سال ۲۰۱۷ معرفی کرد.

تایلند یک کشور شناخته شده برای مسافران در سراسر جهان است و این معروفیت به دلیل غذاهای خوشمزه، سواحل، جشنواره‌های فرهنگی و بیشتر از همه، مهربانی مردم تایلندی و لبخند آن‌ها به دست آمده است. این ویژگی‌ها برخی از دارایی‌های شگفت‌انگیز تایلند است که در طول سال‌ها باعث شده است برای بازدیدکنندگان واقعا خاطره‌انگیز شود.

اگرچه این کشور به دلیل زیبایی‌هایش در میان مسافران معروف شده، اما همچنان مکان‌ها و فرهنگ‌هایی بسیار زیبا دارد که کشف نشده است. مکان‌های گردشگری غیرمنتظره، غذاهای محلی و صنایع دستی آماده ارائه به گردشگران هستند.

BBDO بانکوک و اداره گردشگری تایلند با راه‌اندازی این کمپین جدید در کمپین ارتباطات بازاریابی بین‌المللی در سال ۲۰۱۸ می‌خواهند تجربه‌های جدیدی به مسافران ارائه دهند تا آن‌ها بتوانند به راحتی سفر خود را شخصی‌سازی کنند. هدف این کمپین معرفی جاذبه‌ها و جنبه‌های جدید تایلند، به‌وسیله دعوت از مسافران از سراسر جهان و تجربه آن‌ها از یک لنز و نگاه متفاوت است. آن‌ها امیدوار هستند که مسافران را تشویق کنند که ذهن‌شان را باز کنند و از تجربه‌های جدید در تایلند لذت ببرند این در حالی است که تایلند با آغوش باز پذیرای آن‌ها خواهد بود.

برای رسیدن به این هدف و جذب مسافران جهانی که به دنبال تجربه‌های جدید در تایلند هستند، BBDO Bangkok یک فیلم کوتاه دو دقیقه‌ای آنلاین تهیه کرد و در آن سه گروه مختلف از گردشگران که به دنبال کشف ناشناخته و جاذبه‌های جدید هستند را نمایش می‌دهد. آن‌ها متوجه می‌شوند که سفر با ذهن باز می‌توانند دید آن‌ها را نسب به جهان تغییر دهد.

علاوه براین تایلند به منظور اطلاع‌رسانی بیشتر از مسافرانی که تاکنون از تایلند بازدید کرده‌اند، می‌خواهد در پروژه Thailand Footage Trading شرکت کنند و استوری‌های خود را با هشتگ #OpenToTheNewShades #AmazingThailand منتشر کنند و در آخر به صاحب فیلم انتخاب شده یا عکس انتخابی جوایزه ویژه‌ای اهدا می‌شود.

هر فیلم انتخابی مجددا ویرایش می‌شود و به فیلم‌های گردشگری متنوع‌تر تبدیل می‌شود تا زیبایی‌های بیشتری را نمایش دهد و به توسعه گردشگری تایلند کمک کند.

آقای Suthisak Sucharittanonta، رئیس و مدیر اجرایی BBDO بانکوک، گفت:

باز کردن جنبه‌های جدید تایلند (Open to the New Shades) فقط یک مفهوم تبلیغاتی نیست، بلکه یک فلسفه است که ما افتخار می‌کنیم که به جهان اعلام کنیم. ما می‌خواهیم شهروندان جهانی را تشویق کنیم تا روح تنوع را درک کنند، کشف ناشناخته‌ها برای همه افراد، باز است. کسانی که آمادگی پذیرش فرصت‌های جدید را دارند، می‌توانند میلیون‌ها جنبه جدید در تایلند کشف کند. این امر تأثیرات مثبت زیادی بر صنعت گردشگری تایلند خواهد داشت.

منبع traveldailynews

دیدگاه