تحول عظیم در گردشگری اردبیل با بهره‌برداری از نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران

طیبه فلاحتی
سه شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
تحول عظیم در گردشگری اردبیل با بهره‌برداری از نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران

‌در اواخر اسفند ماه امسال از نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران در شهر هیر بهره‌برداری خواهد ‌شد که این جاذبه گردشگری موجب رونق گردشگری در استان اردبیل و جذب گردشگران داخلی و خارجی به این منطقه می‌شود.

جواد زنجانی در بازدید از عملیات اجرایی نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران در هیر با تقدیر از سرمایه‌گذار این مجموعه گردشگری بیان کرد که اهمیت به توسعه گردشگری و توسعه آن در اردبیل به‌عنوان یک فرصت و پوئن مثبت نیازمند تدوین برنامه‌ریزی‌های اساسی است تا بتوانیم کمبودها و خلاهای موجود را با استفاده از ابزارها و امکاناتی که داریم، برطرف کرده و توسعه اردبیل را رونق بخشیم.

وی با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری در توسعه اشتغال‌زایی نیز گفت که بی‌شک می‌توان در آینده‌ای نزدیک فرصت‌های شغلی متعدد و مناسبی را در اردبیل در صورت حمایت از سرمایه‌گذاران و برداشتن موانع و سنگ‌اندازی‌ها ایجاد کرد که این امر زمینه‌ساز توسعه منطقه و در نهایت استان خواهد بود.

فرماندار اردبیل در ادامه افزود:

در حال حاضر برای تکمیل نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران در هیر اهتمام و تلاش همه جانبه‌ای وجود دارد و در اواخر اسفند ماه این پروژه به بهر‌ه‌برداری می‌رسد.

زنجانی با بیان این‌که اجرای طرح زمستان بیدار، یکی از اولویت‌های استاندار اردبیل است، بیان کرد:

پروژه پل هیر جزو این طرح‌ها بوده که تحول عظیمی در بخش گردشگری استان با بهره‌برداری از این پروژه به وجود می‌آید و شاهد افزایش چشم‌گیر گردشگران داخلی و خارجی در منطقه با بهره‌برداری از این پروژه خواهیم بود.

سرمایه‌گذار این مجموعه به گفته این مقام مسئول در قبال اجرای این پروژه به تمام تعهدات خود عمل کرده و مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان نیز باید هر چه زودتر نسبت به تکمیل زیرساخت‌های پروژه اقدام کنند تا هیچ مشکلی باقی نماند.

فرماندار اردبیل یکی از پروژه‌های مهم گرشگری این استان را پروژه پل هیر برشمرد و بیان کرد:

این پروژه توسط سرمایه‌گذاران مجموعه و به‌صورت ویژه و با استانداردهای نوین در حال احداث است.

منبع ایسنا

دیدگاه