تماشا کنید: تصاویر هوایی زیبا از سراسر شهر میلان

سارا کرایی
دوشنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۵
تماشا کنید: تصاویر هوایی زیبا از سراسر شهر میلان

میلان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پایتخت‌های مد جهان شناخته شده است. تصاویر هوایی از این شهر دیدنی را در این مقاله ببینید.

اگر یک شهر در دنیا باشد که لیاقت عنوان «پایتخت مد» را داشته باشد، آن میلان است. میلان بدون شک پایتخت مد ایتالیایی و بین‌المللی است. این شهر لوکس بودن، هنر، غذا و فرهنگ را درهم آمیخته است. میلان شهری رویایی است کسانی که در صنعت مد فعالیت می‌کنند یا از علاقه‌مندان مد هستند. شهر میلان به عنوان یکی از مهم‌ترین پایتخت‌های مد در جهان در کنار پاریس، نیویورک و لندن شناخته شده است. میلان تاریخچه‌ی طولانی در زمینه مد، منسوجات و طراحی دارد. مد میلان، با وجود اینکه با الهام از مد پاریس شکل گرفته، توانسته روح خاص خود را داشته باشد و از ویژگی‌های مد میلان می‌توان به وقار، سادگی و کیفیت اشاره کرد.

در طول قرن بیستم، این شهر جایگاه خود را به عنوان یک مرکز مد تثبیت کرده و این را مدیون تعدادی از طراحان سرشناس است که در شکل‌گیری تصویر میلان به عنوان یک مرکز مد نقش داشته است. احتمالا تا به حال تصاویر زیادی از جاذبه‌ها و خیابان‌های میلان دیده‌اید، اما آیا تا به حال تصویری کلی از این شهر دیده‌اید. در این ویدیو تصاویری از سراسر شهر میلان آورده‌ایم که چهره‌ای جدید از این شهر را به شما نشان می‌دهد.

دانلود 360P

مطالب مرتبط:

    منبع wikipedia
    برچسب‌ها ایتالیا میلان

    دیدگاه