افتتاح اقامتگاه هیلتون هویژو لانگمن در چین

نگین توکلی
سه شنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰
افتتاح اقامتگاه هیلتون هویژو لانگمن در چین

هیلتون در طرح سرمایه‌گذاری افتتاح اقامتگاه هیلتون هویژو لانگمن، یک مرکز دنج و ایده‌آل و چشمه‌های آب‌گرم را به اقامتگاه چینی خود اضافه کرده است.

اقامتگاه هیلتون هویژو لانگمن (Hilton Huizhou Longmen) درست در میان شکوه طبیعی یکی از مقاصد خوش‌منظره و بدیع چین، به مسافران خوش‌آمد می‌گوید و به آن‌ها پیشنهاد فضایی بی‌نهایت آرام برای استراحت کردن و همچنین بیشترین مهمان‌نوازی را در این منطقه می‌دهد.

این اقامتگاه از معماری داخلی مدرن و انواع گزینه‌ها و امکانات رستورانی برخوردار است. این اولین دارایی گروه هتل‌های هیلتون مجهز به چشمه‌های آب‌گرم در چین است که مهمانان می‌توانند در اوقات استراحت خود با حمام کردن در آن‌ها، لذت ببرند.

شان وودن، نایب رییس و مدیر برند هیلتون، آسیا و اقیانوسیه، می‌گوید:

چشم‌اندازهای غنی جنگل و منابع منحصربه‌فرد ژئوترمال (وابسته به حرارت مرکزی زمین) می‌توانند تجربه بی‌نظیری برای استراحت مهمانان ما فراهم کنند. آن‌ها در این اقامتگاه در زیبایی طبیعی محوطه اطراف، غوطه‌ور خواهند شد.

اقامتگاه در شهرک یونگان (Yonghan)، در شهرستان لانگمن از تمام شلوغی‌ها و فشارهای زندگی شهری جدا شده است و در عین حال دسترسی آسانی برای مسافران از سراسر جهان را فراهم کرده است.

این اقامتگاه خوش‌منظره از فرودگاه بین‌المللی گوانگجو یا باییون، ۸۰ دقیقه با ماشین فاصله دارد و دسترسی به آن از شهرهای دلتایی رودخانه پرل چون شنزن، دونگوان (Dongguan) و فوشان (Foshan) آسان است.

چیان ژین، مسئول مجموعه هیلتون در چین و مغولستان، می‌گوید:

افتتاح اقامتگاه هیلتون هویژو لانگمن، نشان دهنده توسعه رد پای اقامتگاه‌های هیلتون در جنوب چین، است.

معرفی این اقامتگاه بزرگ، نشان‌دهنده تعهد ما برای توسعه و گسترش ساختمان‌هایی است که هم به تجارت و هم به لذت‌بردن مسافران در بهترین و زیباترین مقاصد گردشگری چین، اهمیت می‌دهند.

اقامتگاه هیلتون هویژو لانگمن با دارا بودن ۳۶۶ اتاق و سوئیت، طوری طراحی شده است تا مناظر زیبای رودخانه‌های کریستالی و چشم‌اندازهای باشکوه دامنه‌های کوهستان را از پنجره‌های اتاق‌هایش در اختیار مهمانان خود بگذارد.

بسیاری از سوئیت‌های هتل، مجهز به استخرهای آب گرم هستند و این امر برای آسایش مهمانان برای حمام‌کردن بدون مزاحمت، بسیار عالی است.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها چین اقامتگاه

    دیدگاه