اصطلاحات عامیانه‌ پرکاربرد در زبان ایتالیایی

اصطلاحات عامیانه‌ پرکاربرد در زبان ایتالیایی

تیم  کجارو
| سه شنبه, ۲۴ شهریور ۹۴ ساعت ۱۸:۰۰
زبان ایتالیایی مملو از اصطلاحات و عبارات عامیانه است و وقتی پای گفتگوی روزمره و غیررسمی به میان می‌آید، تقریبا هر ایتالیایی مجموعه اصطلاحات منحصر به خود را دارد. در این مطلب به معرفی فهرستی از پرکاربردترین و رایج‌ترین اصطلاحات عامیانه‌ی زبان ایتالیایی و معنی آن‌ها می‌پردازیم. با کجارو همراه باشید.

مقاله مرتبط:

می گویند ایتالیایی‌ها قلب خود را در دست شان نگه می‌دارند. آن‌ها مردمی بسیار احساساتی و پرهیجان هستند و از ابراز این احساسات در قالب کلمات پرشور و حرکات دست هیچ ابایی ندارند. اگر کسی در هنگام گفتگو با یک ایتالیایی احساسات خود را صادقانه بروز ندهد، از دید مخاطب یا ساده‌لوح است یا چیزی برای مخفی کردن دارد. برای ایتالیایی‌ها هیجان‌انگیزترین سوژه‌ها برای گفتگو عبارت‌اند از مذهب، مد، غذا و فوتبال (نه لزوما به ترتیب ذکرشده). اصطلاحات ایتالیایی 1 سایر اروپایی‌ها معتقدند که برای ساکت کردن یک ایتالیایی، کافی ست دست‌های او را ببندید که این گفته نشان‌دهنده‌ی اهمیت حرکات دست در کامل کردن مفهوم اصطلاحات و عبارات زبان ایتالیایی است. ایتالیایی‌ها در هنگام گفتگو، هم آهنگ با اوج گرفتن بحث و افزایش هیجان دست‌هایشان را نیز با شدت بیشتری حرکت می‌دهند. اصطلاحات ایتالیایی 2 مانند سایر زبان‌ها، فراگرفتن کامل زبان ایتالیایی نیز سخت و زمان‌بر است ولی برای برقراری ارتباط دوستانه با شهروندان ایتالیا، علاوه بر چاو (سلام)، گراتزیا (ممنون) و آری وِدِرچی (به امید دیدار)، آگاهی از مفهوم و تلفظ صحیح اصطلاحات عامیانه‌ی پرکاربرد این زبان اهمیت زیادی دارد.

اصطلاحات پرکاربرد

اصطلاحات عامیانه ایتالیایی  

عبارت‌های رایج و پرکاربرد

عبارت‌های پرکاربرد ایتالیایی یادگرفتن مفهوم و تلفظ صحیح این اصطلاحات به شما اجازه می‌دهد که ایتالیایی‌های اصیل را کمی بهتر درک کنید و به منظور اصلی آن‌ها از صحبت‌هایی که معمولا با انبوهی از حرکات دست و اصطلاحات دوپهلو همراه است، پی ببرید. منبع : Buzzle

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها

    دیدگاه  

      تبلیغات