۵ محله‌ی دیدنی و جذاب در تورنتو

۵ محله‌ی دیدنی و جذاب در تورنتو

سیما احدی
| یکشنبه, ۶ دی ۹۴ ساعت ۲۰:۳۰

تورنتو یکی از پرجمعیت‌ترین شهر‌های کانادا است که هنرمندان بسیاری دارد و به همین دلیل از گالری‌های متنوع و زیادی برخوردار است.

در گالری‌های هنری محله‌های تورنتو، آثار هنری هنرمندان معاصر کانادا و کشورهای خارجی به نمایش گذاشته شده است.

Art-gallery2

آثار هنری موزه‌ی تورنتو قابل ستایش و تعمق‌اند. در صورت تمایل می‌توانید این آثار را خریداری کنید.

The Junction Triangle

Division-Gallery

برخی از این گالری‌های پیشرو و مدرن دارای سالن‌هایی برای بازدیدکنندگان هستند. چهار ورودی اصلی- Daniel Faria، Clint Roenisch و Scrap Metal به علاوه‌ی  Gallery TPW در ساختمان تعبیه شده است. این ساختمان در قسمت جنوبی خیابان بلور قرار دارد. دو طرف سالن صندلی‌هایی برای نشستن و استراحت قرار گرفته است. گالری ناواهال به خاطر آثاری که هم ادراکی و هم سرگرم‌کننده است، شهرت دارد. در حالی‌که گالری‌های کریستوفر کاتس و اُلگا کورپر ارائه‌دهنده‌ی آثار معاصر هستند. در قسمت شمالی خیابان Bloor گالری وجود دارد که مکان مناسبی برای قطعات و آثار هنری، در مقیاس بزرگ‌تر است.

West Queen West

Stephen-Bulger-Gallery

این فضای هنری و اطراف آن که از بخش‌های متعددی تشکیل شده، یکی از مناطق شناخته شده‌ی هنری در تورنتو است؛ موزه‌ی هنرهای معاصر کانادا به عنوان هتل گلدستون که پر از نمایشگاه‌های محلی و رویدادهای هنری است، شهرت دارد. این مکان منحصربه‌فرد است و طراحان، اتاق‌هایی هنری برای میهمانان طراحی کرده‌اند. در این بین گالری آنجل، خانه‌ی خلاقان کانادایی مانند کیم دورلاند و بردلی هارمز است و شامل آثار هنری است که روی عکس‌های هنری پل پترو تمرکز کرده و شامل هنرمندان دیگر مانند استیفن بالگر نیز هست.

Distillery District

Corkin-Gallery

گالری کورکین، یکی از مکان‌های شناخته‌شده‌ی هنری و تاریخی است که دارای فهرستی از هنرمندان شناخته شده بین‌المللی مانند باربارا آستمن و دیوید اربن است. همچنین گالری‌های جولی ام و تامسون لاندری نمایش‌دهنده‌ی آثار هنری Quebec (نوعی سبک هنری) هستند. گروه قابل توجهی از استودیو هنرمندان و مغازه‌های صنعتی در این مکان قرار دارند.

Tecumseth

Susan-Hobbs-Gallery

درست در بخش جنوبی خیابان کویین (Queen)، در سمت غرب خیابان باثرست، گالری‌های متمرکزی از آثار مفهومی و تفکر برانگیز وجود دارد. ساختمان یاسی رنگ و جدید دیاز که صاحب آن بنجامین دیاز است، ارائه‌دهنده‌ی آثار هنری هنرمندانی چون کیم آدام،  کلی مارک و آثار سبک کِبِک از هنرمندان دیگر است. گالری سوزان هابز کمی تندروتر است، قطعات نصب‌شده در این گالری از  یان کار-هریس نماینده‌ای از آثار هابز است. آیا به دنبال آثار بیشتری هستید؟ پروژه‌های جورجیا شرمن و گالری پری ندیمی نیز در اطراف این مکان هستند و می‌توانید از آن‌ها هم بازدید کنید.

یورک‌ویل (Yorkville)

Kinsman-Robinson-Galleries

تورنتو خانه‌ی بسیاری از پرچم‌داران مدل‌ها و ایده‌های جدید است. بسیاری از ساختمان‌های آن مانند گالری Loch، می‌بری فاین  و کینزمن رابینسون، تبدیل به مکان‌هایی برای کسب‌وکار شده‌اند. این گالری‌ها شامل آثار تاریخی بسیاری از نقاشان قدیم و معاصر است. کینزمن رابینسون یکی از هنرمندان شناخته‌شده بومی است که سبک Norval Morrisseau را دنبال می‌کند. همچنین در همین نزدیکی گالری Liss قرار دارد که اغلب دارای آثار هنری پاپ است که به طور مثال به تازگی آثار چاپ شده‌ی جان لنون و Dr. Seuss را به نمایش می‌گذارد. در این میان صنایع دستی، بوتیک‌ها و فروشگاه‌ها با انتخاب‌های وسیع از وسایل و لوازم تزئینی مانند شیشه‌ها و مجسمه‌ها  وجود دارد.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها

    دیدگاه  

      تبلیغات