تایم لپس یک روز در برلین

پوریا  محمدی پیوند
پوریا محمدی پیوند دوشنبه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۵
تایم لپس یک روز در برلین

برلین پایتخت آلمان با ترکیبی از سبک‌های معماری‌ قرون‌وسطایی و مدرن، یکی از شهرهای خاص اروپا محسوب می‌شود. در ادامه، جاهای دیدنی برلین را از قاب ویدیو تماشا کنید.

برلین، بزرگ‌ترین شهر و پایتخت کشور آلمان است که به‌واسطه‌ تاریخی پر فرازونشیب، شهرت فراوانی دارد. این شهر که اکنون از پهناورترین و پرجمعیت‌ترین شهرهای قاره اروپا محسوب می‌شود، در طول تاریخ، همواره دچار کش‌وقوس بوده و این موضوع، خبر از وجود آثار اصیل تاریخی فراوان در این شهر می‌دهد. جاهای دیدنی برلین که یکی از پر بازدیدترین شهرهای جهان و قطب حمل‌ونقل قاره سبز به‌حساب می‌آید، فرای حد شمارش است. علاوه بر این، دانشگاه‌ها، موزه‌ها و کلیساهای کهن این شهر، در سراسر جهان شناخته شده‌اند.

برلین امروزی، همچنان ظاهر قرون‌وسطایی خود را حفظ کرده و این فضای دلنشین تاریخی را به بازسازی‌ها و شهرسازی‌های دوران صلح پس از جنگ جهانی دوم مدیون است. ساختمان‌هایی به سبک باروک و مدرن، بناهای یادبود، برج‌های بلند، رودخانه‌های جاری در شهر و دروازه «براندنبورگ» در کنار مردمانی از نژادها و اقوام مختلف، پایتخت آلمان را به یکی از توریستی‌ترین شهرهای جهان مبدل ساخته است. در ادامه می‌توانید از قاب تصویر و توسط ویدیویی که کجارو تدارک دیده است، به برلین، مهد فرهنگ، فلسفه و تمدن اروپا سفر کنید.

تهیه و تنظیم ویدیو: علی گودرزی

مطالب مرتبط:

منبع کجارو

دیدگاه