کانال سینمایی فیلمزی متولد شد

تیم زومجی
تیم زومجی پنجشنبه، ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۱
کانال سینمایی فیلمزی متولد شد

تیم زومجی از خانواده کجارو، از این پس محتوای ویدیویی بخش سینما و تلویزیون خود را در کانال یوتیوب و آپارات فیلمزی منتشر خواهد کرد.

از این به بعد می‌توانید ویدیو‌های سینمایی تیم زومجی را علاوه بر سایت، در کانال یوتیوب و آپارات فیلمزی تماشا کنید؛ البته که مطالب سینمایی همچون گذشته، در سایت زومجی منتشر خواهند شد.

 فیلمزی به‌چه معنی است؟

دوست داریم با این نام‌گذاری به همه بگوییم که علاقه ما به فیلم دیدن تا آن اندازه است که گویی با فیلم دیدن زندگی می‌کنیم. به همین ترتیب به این شعار هم رسیده‌ایم:

فیلمزی؛ زندگی با فیلم و سریال

در کانال فیلمزی قرار است از فیلم، سریال، انیمه و انیمیشن بگوییم؛ چه ایرانی و چه خارجی. در واقع سعی داریم طیف متنوعی از سلایق را به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی پوشش دهیم. تجربه‌ هشت ساله‌ ما در زومجی کمک می‌کند تا محتوای غنی و باارزشی را در حوزه‌ سینما در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

آدرس شبکه‌های اجتماعی فیلمزی

تلگرام فیلمزی

اینستاگرام فیلمزی

یوتیوب فیلمزی

آپارات فیلمزی

حالا درخواست ما از شما چیست؟  

از شما دعوت می‌کنیم کانال یوتیوب، آپارات، تلگرام و پیج اینستاگرام فیلمزی را دنبال (فالو) کنید. هم‌اکنون در کانال یوتیوب و آپارات فیلمزی نیز، چند ویدیو آپلود کرده‌ایم. لطفا فرصتی را برای تماشای آن‌ها بگذارید؛ این موضوع کمک بزرگی به رشد کانال می‌کند. همچنین می‌توانید به ما در تهیه‌‌ محتوا پیشنهاد بدهید.

پرسش‌های متداول

۱. آیا کانال یوتیوب زومجی دیگر محتوای ویدیویی سینمایی نمی‌رود؟

در صورت ارتباط موضوع با گیم هنوز هم امکان ساخت محتوای ویدیویی وجود دارد؛ اما تمرکز فعلی ما برای محتوای سینمایی و سریال، کانال فیلمزی خواهد بود.

۲. آیا نویسندگان بخش سینمای زومجی از سایت جدا می‌شوند؟

خیر؛ مطالب سینمایی بچه‌های بخش سینما همچنان در سایت زومجی منتشر می‌شوند.

۳. آیا ویدیو‌های سینمایی همچنان در سایت زومجی پخش می‌شوند؟

بله؛ علاوه بر سایت زومجی در کانال آپارات و یوتیوب فیلمزی نیز منتشر خواهند شد.

۴. آیا فیلمزی سایت دارد؟

خیر؛ فیلمزی در حال حاضر هیچ شعبه دیگری ندارد. لطفا سوال نفرمایید:) فیلمزی تنها در کانال یوتیوب، آپارات، تلگرام و پیج اینستاگرام خود فعالیت می‌کند.

مطالب مرتبط:

منبع زومجی

دیدگاه