اگر استان‌های ایران آدم بودند، چه شکلی می‌شدند؟

صدیقه شجاعی
صدیقه شجاعی شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۳
اگر استان‌های ایران آدم بودند، چه شکلی می‌شدند؟

علی میری، هنرمند نقاش ایرانی، شهرها و استان‌های مختلف ایران را بر اساس ادراک شخصی خود، در قالب انسان به تصویر کشیده است.

علی میری، تصویرگر توانای مشهدی است که از دوران كودكی به نقاشی علاقه داشت و این موضوع را در بزرگ‌سالی ادامه داد. او در صفحه اینستاگرام خود «alimiriart@»، نقاشی‌های جالب و متفاوتی می‌کشد که با استقبال زیادی از سوی مخاطبان روبه‌رو شده است.

علی میری شیوه تصویرگری خود را بر اساس موضوعات نوستالژی انتخاب می‌کند که باعث شده است، در فضای مجازی بسیار دیده شود و حس خوبی به مخاطب منتقل كند. از جدیدترین آثار این هنرمند ایرانی می‌توان به نقاشی شهرها و استان‌های مختلف کشور به‌شکل انسان‌ اشاره کرد. او طبق ذهنیت خود این آثار هنری را به تصویر کشیده است که شاید با تصور شما از آن منطقه و مردمش متفاوت باشد.

نقاشی تبریز

نقاشی یزد

نقاشی مازندران

نقاشی کردستان

نقاشی اصفهان

نقاشی سیستان و بلوچستان

نقاشی مشهد

نقاشی خوزستان

نقاشی بوشهر

نقاشی خراسان جنوبی

نقاشی همدان

نقاشی شیراز

نقاشی کرمان

نقاشی کرمانشاه

نقاشی کاشان

نقاشی گیلان

از نقاشی‌های آقای علی میری لذت بردید؟ کدام تصویر بیشترین شباهت را به شهر و استان موردنظر داشت و برایتان جذاب‌تر بود؟ حتما کاربران کجارو را در جریان دیدگاه خود قرار دهید.

چنانچه اهل نقاشی و هنر هستید، می‌توانید تصاویر آثارتان را همراه با معرفی کوتاهی از خود به آدرس ایمیل info[at]kojaro.com ارسال کنید تا در صورت تایید، با نام شما منتشر شود.

مطالب مرتبط:

دیدگاه