چهار اپلیکیشن برای سلامت مسافران

علی  کماسی
علی کماسی دوشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۰
چهار اپلیکیشن برای سلامت مسافران

یکی از مسایل مهم در هنگام سفر سلامتی است. اگر قصد سفر دارید و می‌خواهید سلامتی خود را حفظ کنید با کجارو همراه باشید تا چند اپلیکیشن در این زمینه را به شما معرفی کنیم.

از سلامتی بدن تا اطلاعات مهم و شخصی، همگی از نگرانی‌های معمول در سفر است. هزینه سنگین دکتر هم ممکن است خاطره‌ خوبی از یک سفر به جا نگذارد. در ادامه با اپلیکیشن‌های آشنا می‌شویم که می‌تواند به حفظ سلامت شما در سفر کمک کند.

Sherpaa

sherpaa

شرپا توسط دکتر جی پارکینسون (Jay Parkinson) تاسیس شده است که این اجازه را به کاربر می‌دهد تا به صورت خصوصی با یک دکتر ارتباط برقرار کند. آن‌ها در مسایل پزشکی پایه که توانایی تشخیص و درمان آن را دارند به کاربران کمک می‌کنند. همچنین امکان ارتباط با متخصیصین محلی امکان‌پذیر است.

یکی از خوبی‌های شرپا این است که کاربر می‌تواند در مسافرت بدون اینکه هزینه‌ی زیادی بابت دکتر بپردازد، از آن استفاده کند. آن‌ها با پرسش سوال‌های دقیق مشکل کاربر را تشخیص و بر اساس اطلاعات بیمار اقدام به درمان می‌کنند. شما می‌توانید با پرداخت ۴۰ دلار در ماه از این سرویس استفاده کنید.

Global Rescue

global rescue

این سرویس با بیمه کردن کاربران، برای کسانی که به دوردست‌ها سفر می‌کنند بسیار مناسب است. مسئولان این سرویس می‌گویند:

اگر شما با مشکل امنیتی یا بلایای طبیعی یا حمله تروریستی یا آشفتگی در سفر رو به رو شدید نگران نباشید، تیم ما شما را در کمال سلامت و امنیت به خانه می‌رساند.

این سرویس را می‌توانید با هزینه ۳۲۹ دلار در سال داشته باشید.

Phone-a-Friend

companion

یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن‌های Companion و React Mobile برای کسانی که تنها سفر می‌کنند، مسیریابی کاربر توسط دوستان و آشنایان است. این اپ برای افرادی که نگران امنیتشان هستند یا خانم‌هایی که تنها سفر می‌کنند بسیار مناسب است.

Cloak

cloak

این اپ مانند دیگر اپ‌‌ها مربوط به مرگ و زندگی نیست، اما بهداشت اطلاعات در حین مسافرت هم با اهمیت است. وای فای ناامن هتل به معنی به خطر افتادن اطلاعات حساس است. ما به شما کلاک (cloak) را که یک شبکه امن در اختیار کاربر قرار می‌دهد، پیشنهاد می‌کنیم.

مطالب مرتبط:

منبع skift

دیدگاه