برترین اپلیکیشن های شخصی سازی اندروید در سال ۲۰۱۶

سعید میرزاپور
سعید میرزاپور دوشنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۵
برترین اپلیکیشن های شخصی سازی اندروید در سال ۲۰۱۶

اپلیکیشن‌های حوزه شخصی سازی بین کاربران محبوبیت زیادی دارند. در این مقاله از کجارو قصد داریم تا با برترین اپلیکیشن‌های شخصی سازی سال ۲۰۱۶ برای دستگاه‌های اندرویدی آشنا شویم. پس همراه کجارو باشید.

در سال گذشته میلادی نیز همچون سال‌های پیشین شاهد اپلیکیشن‌های بسیار زیادی بودیم. برخی از این اپلیکیشن‌ها نیز مربوط به حوزه شخصی سازی می‌شدند و کاربران از طریق آن‌ها می‌توانستند تلفن هوشمندشان را کاملا شخصی سازی کنند. همراه کجارو باشید تا با برترین اپلیکیشن‌های شخصی سازی سال گذشته میلادی بیشتر آشنا شویم.

CSBW

CSBW

در اغلب لانچر‌هایی که برای اندروید عرضه می‌شوند شاهد نوار جستجوی گوگل هستیم که کاربران از طریق آن می‌توانند در اینترنت به جستجو بپردازند. اپلیکیشن CSBW به کاربران قابلیت‌های جدیدی را در این زمینه ارائه می‌کند و کاربران می‌توانند بین محتوای یوتیوب، دراپ‌باکس، آمازون و حتی DuckDuckGo نیز به جستجو بپردازند. علاوه بر این، امکان شخصی‌سازی گسترده بخش جستجو نیز در این اپلیکیشن وجود دارد و کاربر می‌توانند از بین تم‌های موجود یکی را انتخاب کند.

دریافت اپلیکیشن اندرویدی CSBW

Wallpaper

Wallpaper

اگرچه اپلیکیشن والپیپر (Wallpaper) که توسط گوگل عرضه شده است نسبتا ساده است، اما تصاویر بسیار خوبی را از کره زمین، مناظر، نماهای شهری و بافت‌های مختلف ارائه می‌کند. این اپلیکیشن همچنین دارای قابلیت تغییر تصویر زمینه به صورت روزانه (Daily Wallpaper) است که با فعال‌سازی آن، هر روز تصویر زمینه دستگاه‌تان را بر اساس دسته‌بندی‌هایی که انتخاب کرده‌اید، تغییر می‌دهد.

دریافت اپلیکیشن اندرویدی Wallpaper

Fingerprint Gestures

Fingerprint Gestures

اگر تلفن هوشمندتان از اندروید ۶.۰ یا نسخه‌های جدید‌تر این سیستم عامل استفاده می‌کند در این صورت بهتر است که اپلیکیشن Fingerprint Gestures را امتحان کنید. اپلیکیشن مذکور، سنسور اثر انگشت گوشی را تبدیل به یک ورودی با قابلیت شخصی‌سازی می‌کند. از طریق آن، کاربران می‌توانند با کشیدن انگشتشان روی سنسور اثر انگشت در زمانی که گوشی قفل نیست، اقدام خاصی را انجام دهند. از طریق این اپلیکیشن و با کمک سنسور اثر انگشت می‌توان آهنگ پخش کرد، اپلیکیشنی را اجرا نمود و فعالیت‌هایی این چنینی انجام داد. یکی از قابلیت‌های جالب این اپلیکیشن در زمانی خودنمایی می‌کند که انگشتتان را روی سنسور اثر انگشت به بالا یا پایین بکشید. اما متاسفانه این قابلیت تنها در دستگاه‌هایی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد که روت شده باشند.

دریافت اپلیکیشن اندرویدی Fingerprint Gestures

مطالب مرتبط:

منبع thenextweb

دیدگاه