سفر اپ: اپلیکیشن مترو تهران

سعید میرزاپور
سعید میرزاپور دوشنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹
سفر اپ: اپلیکیشن مترو تهران

مترو تهران نام اپلیکیشنی است که اطلاعات بسیار زیادی را در خصوص ایستگاه‌های مترو تهران در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. همراه کجارو باشید تا با اپلیکیشن اندرویدی مترو تهران بیشتر آشنا شویم.

روزانه تهرانی‌های زیادی از مترو برای سفر‌های درون شهری‌شان استفاده می‌کنند. مترو وسیله‌ای سریع و تقریبا ارزان قیمت است که سفر‌های درون شهری را ساده‌تر کرده است. اما همان‌طور که می‌دانید تهران شهری بسیار بزرگ است و به همین دلیل کلان شهر به حساب می‌آید. مسیر‌های مترو مختلفی نیز در تهران وجود دارند. برای افراد ناآشنا و حتی تهرانی‌ها نیز یافتن مسیر صحیح مترو و تعویض خطوط موضوعی است که باید توجه داشته باشند.

مترو تهران

اما تکنولوژی در دنیای زیرزمینی مترو نیز نفوذ کرده است و حال می‌توان با اپلیکیشن مترو تهران، به سادگی اطلاعات بسیار زیادی را در خصوص ایستگاه‌ها به دست آورد. این اپلیکیشن اطلاعات مختلفی را در خصوص ایستگاه‌های مترو ارائه می‌دهد که از این جمله می‌توان به خدمات رفاهی موجود در ایستگاه‌ها، ساعات حرکت قطار‌ها و موارد این چنینی اشاره کرد. کاربران از طریق این اپلیکیشن می‌توانند با انتخاب نزدیک‌ترین ایستگاه و مقصد مورد نظر، از مسیر مترو مطلع شوند و در صورت نیاز، اقدام به تعویض خط کنند. این اپلیکیشن می‌تواند یار مناسبی در موبایل تهرانی‌ها و مسافران این شهر باشد. از طریق لینک زیر می‌توانید این اپلیکیشن را برای دستگاه‌های اندرویدی‌تان دانلود کنید.

دانلود

مطالب مرتبط:

منبع کجارو

دیدگاه