سفر اپ: علی بابا راهی سریع برای خرید بلیط هواپیما

سعید میرزاپور
سعید میرزاپور دوشنبه، ۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۵
سفر اپ: علی بابا راهی سریع برای خرید بلیط هواپیما

علی بابا سرویسی مطمین برای خرید بلیط هواپیما است. در این مقاله از کجارو با اپلیکیشن این سرویس برای تلفن‌های هوشمند آشنا می‌شویم.

روزانه افراد بسیار زیادی از طریق هواپیما اقدام به سفر می‌کنند. برخی از این سفر‌ها با هدف تجاری و برخی دیگر تفریحی هستند. اما همیشه خرید بلیط موضوعی است که مسافران باید به آن توجه داشته باشند. در شهر‌های شلوغ امروزی رفتن به آژانس‌های مسافرتی برای خرید بلیط هواپیما کار بسیار دشواری است. اما به لطف وب‌سایت‌هایی که در این خصوص وجود دارند، این مشکل نیز برطرف شده است. در حال حاضر شاهد اپلیکیشن‌هایی در این خصوص هستیم که خرید بلیط از طریق آن‌ها بسیار ساده‌تر است. در این مقاله به اپلیکیشن علی بابا می‌پردازیم.

علی بابا

علی بابا نام سرویسی اینترنتی است که کاربران از طریق آن می‌توانند اقدام به خرید بلیط هواپیما کنند. در این سرویس امکان مشاهده صد در صد پرواز‌های تمام ایرلاین‌ها وجود دارد. اپلیکیشن علی بابا نیز همان قابلیت‌هایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که در سایت علی بابا شاهد آن‌ها هستیم. بدین صورت که از طریق آن می‌توانید بلیط مورد نظرتان را جستجو کرده و نتایج جستجو را بر اساس قیمت، کلاس پرواز یا چارتر و سیستمی بودن آن مرتب کنید. همچنین امکان خرید و استرداد آنلاین بلیط نیز در این اپلیکیشن وجود دارد. اپلیکیشن علی بابا برای اندروید و iOS توسعه داده شده و می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب و ایمن برای خرید بلیط هواپیما از طریق موبایل باشد. از طریق لینک‌های زیر می‌توانید این اپلیکیشن را دانلود کنید.

دانلود

دانلود

مطالب مرتبط:

منبع کجارو

دیدگاه