سفر اپ: با Uber هرچه ساده تر به مقصدتان برسید

سعید میرزاپور
سعید میرزاپور چهار شنبه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۰
سفر اپ: با Uber هرچه ساده تر به مقصدتان برسید

اوبر (Uber) نام سرویسی محبوب است که در بخش‌های زیادی از جهان ارائه خدمت می‌کند. این سرویس به کاربران این امکان را می‌دهد که در هر جایی از شهر که باشند با یک لمس، خودرویی را جهت رسیدن به مقصدشان کرایه کنند و البته قیمت مشخصی و مناسبی را نیز بپردازند. همراه کجارو باشید تا با این سرویس بیشتر آشنا شویم.

در طول سفر با آدرس و موقعیت جاذبه‌های گردشگری و هتل‌ها آشنا نیستیم. به همین دلیل دسترسی به این مکان‌ها کار ساده‌ای نخواهد بود. بسیاری از کاربران برای موقعیت‌یابی و رسیدن به محل مورد نظرشان از سرویس‌های مسیریابی نظیر گوگل مپ استفاده می‌کنند. اما یافتن مسیر یک طرف ماجراست و رسیدن به محل سمت دیگر آن. گوگل مپ و اپلیکیشن‌های مشابه تنها روش‌های رسیدن به محل را ارائه می‌کنند و در واقع کاربر باید از طریق خودرو شخصی یا به صورت پیاده به آن جا برسد. اما برای رسیدن به مکان‌های مورد نظر آیا روش ساده‌تری وجود دارد؟ پاسخ این سوال سرویسی محبوب است که در ۵۱۰ شهر جهان ارائه خدمت می‌کند. این سرویس که Uber نام دارد به کاربر این امکان را می‌دهد که تنها با یک لمس، خودرویی را جهت رسیدن به مقصدش کرایه کند و اتوموبیل نیز در سریع‌ترین زمان در اختیار وی قرار می‌گیرد. راننده این خودرو، از مقصد مشتری مطلع است و در سریع‌ترین زمان وی را به مقصدش می‌رساند.

یوبر

Uber نام سرویسی محبوب و البته پر استفاده است که روزانه به کاربران زیادی ارائه خدمت می‌کند. اگر قصد سفر به کشور‌های خارجی را دارید،‌ این سرویس می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای جا به جایی‌های درون شهری باشد. همان‌طور که گفته شد این سرویس در ۵۱۰ شهر جهان ارائه خدمت می‌کند. از جمله مکان‌هایی که این سرویس در آن‌جا ارائه می‌شود و البته نزدیک به ایران هستند می‌توان به استانبول، ابوظبی، باکو، دوحه، دوبی و جده اشاره کرد. یوبر خودرو‌های متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برای مثال کاربران امکان سفارش یک خودرو عادی یا یک SUV را از طریق این سرویس دارند. همچنین می‌توان یک خودرو لوکس را نیز برای رسیدن به مقصد انتخاب کرد. قیمت خدمات در Uber مناسب است و کیفیت خوبی نیز دارد. لازم به ذکر است که پرداخت‌ها در این سرویس همگی به صورت غیرنقدی انجام می‌شوند. اپلیکیشن یوبر را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر دانلود کنید.

دانلود

دانلود

سفر اپ روزهای زوج ساعت ۱۸:۳۰ در کجارو منتشر می‌شود. شما همراهان کجارویی نیز می‌توانید اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را در بخش دیدگاه‌ها پیشنهاد دهید تا در این بخش معرفی شوند.

مطالب مرتبط:

منبع کجارو

دیدگاه