تور مجازی لسر آنتیلس؛ مروارید درخشان دریای کارائیب

علی گودرزی
علی گودرزی جمعه، ۲۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۱
تور مجازی لسر آنتیلس؛ مروارید درخشان دریای کارائیب

در این قسمت از تورهای مجازی به جزیره لسر آنتیلس سفر می‌کنیم؛ جزیره‌ای بسیار زیبا که مثل یک مروارید در دل دریای کارائیب می‌درخشد.

نسخه اولیه این مقاله در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ منتشر شده و در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ به‌روزرسانی شده است.

دریای کارائیب که در منطقه‌ای در آمریکای مرکزی و غرب اقیانوس اطلس واقع شده، به سبب قرارگیری در جهت جریان‌های آب و هوایی ویژه، زیبایی‌‌هایی به‌خصوص و پرتعداد را در خودش جای داده است. تاریخ غنی این منطقه که با دوران طلایی دزدان دریایی گره خورده بود در کنار سایر مسائل طبیعی و فرهنگی‌اش، آن را به قسمتی شاخص از قاره‌ آمریکا تبدیل کرده است. در این قسمت از تورهای مجازی، به جزیره‌ آنتیلس سفر می‌کنیم. یک جزیره‌ بسیار زیبا که آن را یکی از ۱۰ جزیره‌ زیبای دنیا می‌شناسند؛ جزیره‌ای که مثل یک مروارید درخشان در منطقه‌ کارائیب خودنمایی می‌کند. با این قسمت از تورهای مجازی، همراه ما باشید.

جزیره‌ آنتیلس یک منطقه‌ فوق‌العاده زیبا در دل دریای کارائیب است. آبی بی‌کران دریاها، کوهستان‌های عظیم و سرسبز، آب‌وهوای مطبوع کنار آسمان آبی و صافی که این سرزمین را محاصره کرده، چشم هر توریستی را گرد می‌کند! جزیره‌ آنتیلس با نام «سنت لوسیا» هم شناخته می‌شود. در این جزیره، خانه‌های رنگارنگ پرتعدادی را می‌توانید پیدا کنید. از این خانه‌های زیبا تا قلعه‌های سنگی بزرگ و جنگل‌های انبوه سرسبز، همگی از زیبایی‌های آنتیلس هستند. این جزیره به‌عنوان قسمتی از میراث جهانی یونسکو در اسناد این سازمان ثبت شده است.

در کنار جزیره‌ آنیتلس، جزیره‌ها و دیدنی‌های پرتعدادی قرار دارد. یکی از این جزیره‌های دیدنی، جزیره‌ سنت لوسیا (Saint Lucia) که به کوه‌های آتشفشانی‌اش معروف است. سنت وینسنت (Saint Vincent) یک جزیره زیبای دیگر است که در آن با جنگل‌های بارانی پرتعدادی مواجه می‌شویم.

نمایش منظره ای زیبا از یک کوهستان در کارائیب

جزیره‌ آنتیلس یکی از لوکشین‌های سری دزدان دریایی کارائیب هم بوده است. در قسمت بالایی مطلب می‌توانید در قالب تور مجازی از این جزیره دیدن کنید. اگر به این جنس از مطالب علاقه‌مند هستید، بازدید روزانه از کجارو را فراموش نکنید.

مطالب مرتبط:

منبع Airpano

دیدگاه