حضور برند مکنزی در آگروفود ۱۴۰۳

بخش تبلیغات
بخش تبلیغات دوشنبه، ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۰۰
حضور برند مکنزی در آگروفود ۱۴۰۳

 نمایشگاه آگروفود یکی از رویدادهای مهم در زمینه صنایع غذایی و کشاورزی است که هر سال برگزار می‌شود. درباره این رویداد و حضور برند مکنزی در آن بیشتر بخوانید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد

صنایع غذایی و کشاورزی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین صنعت‌ها در سراسر دنیا و ایران هستند؛ به همین دلیل هر سال نمایشگاه‌های متفاوتی برای معرفی ظرفیت‌های رشد و توسعه این بخش‌های مهم در کشورهای مختلف از جمله کشور ایران برگزار می‌شود.

نمایشگاه آگروفود به‌عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای مرتبط با صنایع غذایی و کشاورزی است که هر سال در تهران برگزار می‌شود و شرکت‌های معتبر ایرانی و خارجی می‌توانند محصولات خود را عرضه کنند و با دیگر شرکت‌های مرتبط با این صنایع آشنا شوند. این رویداد سالانه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با تمرکز بر پایداری، نوآوری و تولید محلی، فرصت ارزشمندی را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا با شرکای جدید ارتباط برقرار کنند و فرصت‌های جدید بازار را در ایران و فراتر از آن کشف کنند.

سی‌ و یکمین دوره از نمایشگاه ایران آگروفود از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ خرداد ماه سال ۱۴۰۳ به مانند هر سال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است. در این نمایشگاه به رسم سال‌های گذشته، غرفه‌های بسیاری در زمینه مواد غذایی و تکنولوژی وابسته به آن برپا شده‌اند تا متقاضیان و مخاطبان بدون طی مسافت طولانی و پرهزینه به‌راحتی با شرکای تجاری خود ارتباط برقرار کنند.

یکی از برندهای معتبر ایرانی حاضر در این نمایشگاه برند مکنزی است که به گفته مدیر این برند، حضور در این نمایشگاه ابزار قدرتمندی برای دسترسی به مشتریان فعلی و ملاقات با مشتریان جدید است. همچنین ایشان، اهداف حضور در نمایشگاه آگروفود را این‌چنین بیان کرده‌اند:

  • معرفی محصولات مکنزی به خریداران و فعالان در صنعت مواد غذایی
  • تبادل اطلاعات، دستاوردها و تحقیقات در زمینه کنسروجات
  • شناسایی رقبا و ایجاد رقابت سالم
  • گردآوری اطلاعات جامع از محصولات تولیدکنندگان همگون
  • بازارسنجی برای توزیع فروش کالا در داخل و خارج از طریق نمایندگیهای معتبر

برند مکنزی امسال نیز مانند سال‌های گذشته به‌عنوان یکی از برندهای مطرح در زمینه مواد غذایی در نمایشگاه ایران آگروفود ۱۴۰۳ در سالن ۷ حضور دارد.

مطالب مرتبط:

دیدگاه