افتخاری دیگر برای سه‌کلیک

بخش تبلیغات
سه شنبه، ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰
افتخاری دیگر برای سه‌کلیک

مجموعه سه‌کلیک به‌پاس فعالیت مستمر و با کیفیت در حوزه گردشگری و کسب رضایتمندی صددرصدی از مسافران، لوح سپاس و یادبود اداره‌کل میراث فرهنگی استان تهران را دریافت کرد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

صنعت گردشگری طی سال‌های قبل از کرونا پیشرفت چشمگیری پیدا کرده بود و به‌عنوان سومین صنعت مهم در سراسر جهان شناخته می‌شد. گشت و گذار از اهمیت ویژه‌ای در زندگی هر فردی برخوردار است و در دوران قبل از کرونا بدون هیچ‌گونه مانعی امکان سفر به اقصی‌نقاط جهان وجود داشت.

ویروس کرونا باعث وارد شدن آسیب به صنایع مختلف جهان شد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها مربوط به صنعت گردشگری جهانی است. به‌جرئت می‌توان گفت که صنعت گردشگری تاکنون دچار چنین رکودی نشده بود؛ چراکه کلیه رفت و آمد‌ها به تمامی‌نقاط جهان به‌صورت کلی قطع شد و برای مدتی مردم حق خروج از مرز کشور خود را نداشتند.

رفته‌رفته این ویروس گریبان گیر تمامی‌کشورهای جهان شد و هریک از آن‌ها موضع خاصی در برابر این بیماری گرفتند که در نهایت منجر به بسته شدن مرزهای گردشگری در آن‌ها شد.

ورشکسته شدن برخی از آژانس‌های گردشگری

آژانس‌های گردشگری آنلاین به‌دلیل سهولت در انجام امور رزرواسیون، بیشتر از آژانس‌های گردشگری سطح شهر مورد توجه قرار گرفته‌اند؛ اما با پیدایش کرونا و بسته شدن ارتباط کشورها از نظر گردشگری، شاهد کم‌رنگ‌تر شدن این صنعت شدیم و ازاین‌رو آژانس‌های متعددی از این جریان زیان دیدند و بسیاری از آن‌ها توانایی فعالیت نداشته و ورشکست شدند. امید است که با اتمام این بیماری منحوس آژانس‌های گردشگری دوباره فعالیت خود را از سر گرفته و مراکز گردشگری جهان رنگ و روی دیگری بگیرند.

سه کلیک در دوران کرونا

سه کلیک یکی از برترین آژانس‌های گردشگری فعال و پویا در ایران است که به‌دلیل ارائه بهترین خدمات توانسته است تا نظر بسیاری از گردشگران را نسبت به خود جلب کند. مسئولان این شرکت به‌منظور رفاه حال مشتریان خود اقدام به ارائه تمامی‌خدمات مربوط به گردشگری کرده‌اند و با انتخاب آن علاوه بر اینکه بهترین امکانات را دریافت می‌کنید، خواهید توانست با قیمت‌های مناسب از خدمات گردشگری بهره‌مند شوید. با اینکه اغلب آژانس‌های گردشگری در دوران کرونا فعالیت خود را متوقف کرده بوند؛ اما سه کلیک با دید مثبتی که به آینده گردشگری داشت، به‌طور مصمم سعی بر رفع تمامی‌مشکلات آژانس داشته و توانسته خود را برای آینده گردشگری به بهترین شکل ممکن آماده سازد. کارکنان مجموعه سه کلیک به‌دلیل تجربه‌ای که در برگزاری تور و ارائه خدمات مسافرتی دارند، بهترین خدمات را در دسترس مشتریان خود گذاشته و بهترین راهنمایی‌ها را به‌صورت تمام وقت و در تمامی‌روزهای هفته ارائه کرده‌اند.

خدمات ارائه شده آژانس سه کلیک در دوران کرونا

مجموعه بزرگ سه کلیک با پشتوانه آژانس با سابقه و برتر دلتابان یکی از کامل‌ترین آژانس‌های گردشگری است که به ارائه خدمات لوکس و باکیفیت شهرت پیدا کرده است. سه کلیک با ارائه بهترین و متفاوت‌ترین خدمات گردشگری (رزرو بلیط هواپیما، هتل و تور) توانسه افراد با انواع سلیقه‌های متفاوت را به خود جذب کرده با کسب رضایت صد درصدی از مسافران، خود را در بین سه آژانس برتر گردشگری ایران از میان پنج هزار شرکت گردشگری ایرانی جای دهد. بی‌شک این افتخار بزرگ تنها با حمایت شما مسافران عزیز به‌دست آمده و تنها دلیل آن هم ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات گردشگری به شما مسافران بوده است.

 افتخارات سه کلیک

افتخارات سه‌کلیک

همان طور که گفته شد، 3click که از دل مجموعه گردشگری دلتابان متولد شده. این مجموعه توانست طی سه سال متوالی به‌عنوان بهترین آژانس گردشگری کشور شناخته شود و این افتخار به پاس قدردانی از خدمات ارائه شده این مجموعه به مسافران و گردشگران بوده است.

دوران کرونا به محبوبیت هرچه تمام‌تر سه کلیک افزود چراکه این شرکت با گسترش ویروس کرونا قدم پس نگذاشت و فعالیت خود را همچنان و با کیفیت بسیار بیشتر ادامه داد تا اینکه بتواند در دوران پس از کرونا نیز رضایت مشتریان را به‌دنبال داشته باشد. به همین منظور و به مناسبت روز جهانی گردشگری، مدیریت کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران به پاس قدردانی از فعالیت مستمر و با کیفیت سه‌کلیک در حوزه گردشگری و کسب رضایتمندی صددرصدی از مسافران و گردشگران، لوح سپاس و یادبودی به این مجموعه تقدیم کردند. بی‌شک این افتخار تنها با حمایت شما مسافران عزیز به‌دست آمده و دلیلی است ارزشمند برای ادامه فعالیت این مجموعه در حوزه گردشگری و ارائه هرچه بهتر و متفاوت‌تر خدمات گردشگری به شما مسافران و گردشگران گرامی. امید است تا با حمایت خداوند متعال و مسافران گرامی بتوانیم در مسیر تحول صنعت گردشگری ایران قدم برداریم و روز به روز بر کیفیت ارائه خدمات گردشگری بیافزاییم.

دیدگاه