۹ نکته مهم درباره‌ی خرید ملک و خانه در ترکیه

بخش تبلیغات
بخش تبلیغات یکشنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰
۹ نکته مهم درباره‌ی خرید ملک و خانه در ترکیه

برای خرید ملک و خانه در ترکیه شرایط و موارد متعددی وجود دارند که باید قبل از خرید ملک از آن‌ها مطلع شوید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

اگر به فکر خرید ملک در ترکیه هستید ، موارد متعددی وجود دارند که باید آن‌ها را در نظر بگیرید تا از مشکلات احتمالی در روند خرید ملک جلوگیری به عمل می آورید. بنابراین باید دارای مرجع خوبی باشید تا این توصیه ها و نکات را در رابطه با خرید ملک و خانه در ترکیه به‌طور کامل بدانید. در اینجا ۹ نکته مفید و مهم برای کسانی که مایل به خرید ملک و خانه در ترکیه هستند آورده شده است که به بررسی هر یک از آن‌ها می‌پردازیم.

۹ توصیه مفید برای افرادی که مایل به خرید ملک در ترکیه هستند

با شرکت املاک و مستغلات حرفه ای و قابل‌اعتماد معامله کنید.

در قدم اول ، مهمترین رکن این است که مطمئن شوید افراد یا شرکتی که با آن‌ها سر و کار دارید، شناخته شده و قابل‌اعتماد هستند یا خیر. همه ساله افراد زیادی برای اخذ تابعیت ترکیه و خرید خانه و ملک به این کشور سفر می‌کنند. ازاین‌رو ، مهم‌ترین نقش مشاوران سرمایه‌گذاری کمک به مشتریان برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی است. مانند گروه مشاوران سرمایه‌گذاری آلپ که می‌توانند راهنمای بسیار خوبی برای شما در زمنیه خرید ملک در ترکیه باشند.

بنابراین اولین کاری که نیاز است نسبت به آن اقدام کنید، پیدا کردن یک شرکت سرمایه‌گذاری معتبر است تا بتوانید به آن اعتماد کنید و نسبت به دریافت شهروندی ترکیه اقدام کنید. ممکن است در وهله‌ی اول زیبایی یک وب‌سایت نظر شما را جلب کند که بدون شک در انتخاب شما می‌تواند تاثیر گذار باشد. به عبارتی ، بالا بودن کیفیت وب‌سایت به معنی بالا بودن میزان صلاحیت شرکت از دید کاربران و مشتریان خواهد بود. همچنین ، قبل از خریدهای احتمالی خود، می‌توانید در مورد شرکت‌ها جست‌و‌جوی لازم را انجام دهید تا ببینید که آیا کسی نظر منفی به آن‌ها داده است یا خیر.

زمانی که یک شرکت سرمایه‌گذاری قابل‌اعتماد و معتبر در زمینه املاک پیدا می‌کنید، باید با آن‌ها تماس بگیرید تا نظر آن‌ها را جلب کرده و احساس فرایند خرید را در آن‌ها ایجاد کنید. شرکت‌هایی که به‌طور حرفه‌ای در این زمینه فعالیت می‌کنند باید به‌شکل صریحی پاسخگوی همه سؤالات مشتریان بالقوه و بالفعل باشند. ازاین‌رو ، گروه‌های مشاوران سرمایه‌گذاری که به‌شکل حرفه ای در زمینه املاک فعال هستند، به‌ویژه در شهرهای توریستی مانند استانبول، آنکارا، آنتالیا و... ، باید حداقل یک عضو پرسنلی داشته باشند که بتواند روان انگلیسی صحبت کند و با مشتریان به‌راحتی ارتباط برقرار کند.

درخواست تورهای بازرسی برای خرید خانه در ترکیه

پس از انتخاب ملک مورد نظر و انجام اقداامات لازم در این خصوص، می‌توانید نامه الکترونیکی استعلام را برای شرکت مربوطه ارسال کنید. این نکته حائز اهمیت و مهم است که با منطقه به‌خوبی آشنا باشید تا تصمیم‌گیری لازم را اخذ کنید که آیا این خانه مناسب خواهد بود یا خیر.

در این مرحله، اگر این شرکت، اقامتی ارزان یا یک تور یک روز را برای دیدن ملک یا املاک به شما پیشنهاد دهد، می‌توانید آن را برای سفر خود رزرو کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید از طریق وب‌سایت Alpinvestment.com یا شماره تماس های زیر با گروه مشاوران آلپ که دارای کادری با تجربه هستند ارتباط برقرار کنید.

پول خود را پس انداز کنید

برخی از افراد فکر می‌کنند که با عدم برخورداری از یک شرکت سرمایه‌گذاری می‌توانند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند تا در نهایت بتواند هزینه بیشتری برای آن‌ها داشته باشد. به‌عنوان مثال، شما به‌عنوان خریدار، هیچ روش مطمئنی را برای دانستن ارزش واقعی ملک در بازار نخواهید داشت.

بنابراین، با نمایندگان حرفه‌ای املاک، می‌توانید از داشتن سفر طولانی و استرس زا در خرید ملک در ترکیه جلوگیری کنید. همچنین با داشتن یک نماینده حرفه ای در املاک، می‌توانید از تمام هزینه‌های خرید آگاه شوید و پول خود را به بهترین نحو پس انداز کنید.

با داشتن وکیل، راحت‌تر ملک خود را خریداری کنید

اگر با یک شرکت معتبر در زمینه سرمایه‌گذاری سر و کار ندارید، بسیاری از کارها نیز می‌توانند به اشتباه انجام شوند. کاری که می‌توانید در این خصوص انجام دهید این است که از وکیل خود کمک بگیرید. به یاد داشته باشید، شرکت‌های سرمایه‌گذاری در زمینه املاک به نمایندگی از فروشنده و خریدار عمل می‌کند، بنابراین اگرچه آن‌ها می‌توانند خودشان قراردادهایی را منعقد کنند ، اما بهتر است جهت بالا بردن اطمینان ، خود شخص شما هم در چنین قراردادهایی حضور داشته باشید.

رپورتاژ خرید ملک در ترکیه

در هر صورت شما باید تحقیق خود را برای یافتن یک وکیل معتبر و مطمئن انجام دهید تا بتوانید به‌راحتی از این طریق با زبان خود یا یک زبان مشترک مانند انگلیسی صحبت کنید. با وکیلی که نمی توانید در سطح بالایی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید، مشورت نکنید زیرا این امر می‌تواند به سوء تفاهم منجر شود و در این صورت شما متحمل پرداخت هزینه‌ای گزاف خواهید شد.

برای خرید ملک و خانه در ترکیه پرداخت را شفاف کنید

در این مرحله باید از خود بپرسید که هزینه‌های نگهداری ملک چقدر است. اگر قصد دارید تا ملک مسکونی ساده‌ای را خریداری کنید، باید هزینه‌های بسیار ارزانی صرف آن کنید، زیرا فقط هزینه روشنایی و شاید تمیز کردن باغ را پرداخت می‌کنید، اما اگر یک ملک وسیعی که دارای استخر، سالن بدن سازی و غیره است را خریداری کنید باید به فکر مراقبت و نگهداری آن نیز باشید. به همین جهت لازم است تا از بابت میزان هزینه‌ای که در نظر دارید در این خصوص پرداخت کنید مطمئن و آگاه باشید.

خرید ملک و خانه خارج از برنامه در ترکیه

یکی دیگر از مشکلات احتمالی بزرگ ، خرید ملک خارج از برنامه در خارج از کشور ترکیه است. شما در واقع می‌توانید با خرید خارج از برنامه در هزینه‌های زیادی صرفه‌جویی کنید، اما باید در این زمینه کاملا محتاط باشید. برخی از شرکت‌ها وقتی که هر شخص موافقت خود را برای خرید و سرمایه‌گذاری ملک اعلام می‌دارد، اعتبار مورد نیاز برای به پایان رساندن ساختمان را ندارند. به همین جهت، در بازار املاک چنین مواردی ممکن است پر خطر و سخت باشند.

از طرفی، برخی از شرکت‌ها هستند که تنها در زمانی که می‌دانند پول لازم و کافی برای تکمیل پروژه را دارا هستند، نسبت به ساختن اقدام می‌کنند. ازاین‌رو برای پیش‌برد پروژه ها و سرمایه‌گذاری‌های خود باید انواع ضمانت‌نامه‌ها را از شرکت دریافت کنید، زیرا در غیر این صورت مشمول مجازات‌هایی خواهید شد.

رپورتاژ خرید ملک در ترکیه

از روند خرید ملک حتما مطمئن شوید

پس از روشن شدن سند مالکیت، وکالت شما، نماینده املاک و فروشنده یک قرارداد را تهیه می‌کنند که به‌طور واضح تمام شرایط فروش را بیان می‌کند. این قرارداد باید تا حد امکان دقیق باشد، زمان پرداخت را به وضوح بیان کرده باشد. یعنی هر شخصی که برخلاف موارد منعقد شده و توافق شده کاری انجام دهد مجازات می‌شود.

در پایان ، راه های ارتباطی با گروه مشاوران آلپ جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه به شرح زیر خواهد بود:

  • پست الکترونیکی: alpinvestmentco@gmail.com
  • وب‌سایت: alpinvestment.com

شماره‌های تماس:

  • شماره تماس دفتر ترکیه: ۹۰۵۳۶۹۷۸۰۹۶۳+
  • شماره تماس دفتر تهران: ۲۱۴۴۲۴۸۶۳۶+
  • شماره تلفن همراه و واتس‌آپ: ۹۸۹۱۲۹۶۲۸۲۰۱+

 

مطالب مرتبط:

دیدگاه