پدیده رزرو آنلاین اقامتگاه

بخش تبلیغات
بخش تبلیغات یکشنبه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
پدیده رزرو آنلاین اقامتگاه

تغییر نگرش بسیاری از گردشگران ایرانی و پدید آمدن نیازهای متفاوت برای آنان سبب شده است که اقامتگاه‌هایی همچون هتل یا مسافرخانه دیگر پاسخگوی نیازهای صنعت گردشگری نباشد.

افرادی که در پی رسیدن به نقاط بکر در دل جنگل یا صعود به نقاط کوهستانی هستند، یا آن‌ها که به‌دنبال نشستن طولانی در کنار ساحل و شنیدن صدای امواج هستند، هتل‌های بزرگ و مجلل با مسافران زیاد چندان جذاب نیست.

اقامتگاهی موقت و محلی مثل ویلا در شمال یا خانه‌ای روستایی در کویر بهترین گزینه برای ایران‌گردهایی است که به‌دنبال دور شدن از عادت‌های روزمره‌ی زندگی شهری هستند.

از طرفی امروزه برای بسیاری از گردشگران، سبک زندگی، فرهنگ، آداب و خوراک محلی مردمان دوردست و صفای روستائیان انگیزه‌ی سفر  شده است.

در چنین شرایطی اقامتگاه‌های موقت و محلی بهترین گزینه است و استقبال از این اقامتگاه‌ها طی سال‌های اخیر دائما افزایش پیدا کرده است.

پلتفرم رزرو اقامتگاه آنلاین هوزاس با درک این نیازهای جدید و متفاوت گردشگران و با هدف وصل کردن صاحبان خانه‌های آماده‌ی  اقامت به مشتریان از طریق اینترنت فعال شده است.

هوزاس-متن

اقامتگاه در همه نقاط پرگردشگر

مدیر پلتفرم هوزاس با تاکید بر اینکه هم‌اکنون بیش از ۳ هزار واحد اقامتی نقاط مختلف کشور از طریق هوزاس خدمات ارائه می‌دهند، می‌گوید:

«ویلا در کیش، ویلا در رامسر، ویلا سلمان شهر (متل قو)، اقامتگاه و ویلا کلاردشت، ویلا نمک آبرود و در سایر شهرهای شمالی کشور و اقامتگاه‌های مختلف در بسیاری از نقاط ایران در سایت هوزاس ثبت شده‌اند و خدمات اقامتی در اختیار مسافران و گردشگران قرار می‌دهند.»

وی همچنین در مورد کارمندان و دانشجویانی که برای پیگیری امور کاری یا تحصیلی خود به تهران مراجعه می‌کنند، افزود: «این گروه از  مسافران نیز معمولا در سایت هوزاس به‌دنبال سوئیت یا آپارتمان مبله در تهران به‌صورت هفتگی یا ماهانه هستند که سعی می‌کنیم تا حد امکان به بخشی از این درخواست‌ها نیز خدمات بدهیم.»

هوزاس-متن-جنگل

انتخاب بر اساس علایق گردشگر

در وب‌سایت هوزاس گزینه‌های جالبی برای انتخاب مقصد گردشگری و اقامتگاه‌های در دسترس وجود دارد و کاربران می‌توانند با انتخاب گزینه‌های طبیعت کویری، جنگلی، کوهستانی و ساحلی یا بوم‌گردی و روستایی اقامتگاه مورد نیازشان را دسته‌بندی و راحت‌تر پیدا کنند.

همچنین این امکان وجود دارد که اگر کاربری به‌دنبال یک اقامتگاه لوکس با میز بیلیارد یا استخر است، با استفاده از فیلترهای موجود، گزینه‌ی مناسب را پیدا کنند.

نحوه استفاده از هوزاس

برای رزرو اقامتگاه کافی‌ست کاربر  در سامانه، شهر مورد نظر خود را جست‌و‌جو کند. پس از انتخاب واحد مورد نظر، تاریخ آغاز سفر، تعداد شب‌ها و تعداد مسافران را مشخص کرده و روی دکمه‌ی رزرو و ادامه کلیک کند.

پس از این مراحل واحد فروش هوزاس حداکثر تا ۳۰ دقیقه بعد با کاربر تماس خواهد گرفت و کاربر را در روند رزرو نهایی یاری خواهد می‌کند.

تیم فروش و پشتیبانی هوزاس ۲۴ ساعته فعال است تا تضمین کننده‌ی اقامتی خوش و سفری لذت‌بخش برای کاربرانش باشد.

بعد از رزرو اقامتگاه مسافر کد تاییدیه دریافت می‌کند و می‌تواند با همراه داشته کارت شناسایی به اقامتگاه مراجعه کند.

زمان ورود و خروج مسافر  مطابق رسید تاییدیه رزرو خواهد بود و اطلاعات رزرو برای کاربر پیامک می‌شود.

تاکید بر کیفیت میزبانیِ فعالان در هوزاس

به گفته مدیرعامل هوزاس ماموریت این پلتفرم بعد از معرفی گردشگران به میزبانان عملا تمام شده است اما به‌دلیل اهمیت خدمات ارائه شده از طریق هوزاس، عکاسی از واحدهای اقامتی توسط عکاس معتمد انجام می‌شود تا صحت و کیفیت محل اقامت اطمینان حاصل شود.

با این حال مشتریان می‌توانند در بدو ورود نیز در صورت عدم رضایت انصراف خود را از اجاره اقامتگاه اعلام کنند چون در ابتدای امر تنها بخشی از مبلغ به‌عنوان بیعانه به میزبان پرداخت می‌شود و در صورت عدم رضایت مشتری، امکان لغو رزرو و بازپرداخت مبلغ وجود دارد.

علاقه‌مندان به کسب اطلاع بیشتر و بررسی گزینه‌های اقامتی موجود می‌توانند به سایت هوزاس مراجعه کنند. 

 

مطالب مرتبط:

منبع هوزاس

دیدگاه