سفرهای ماژلان: راهکاری برای سفر ارزان در تورهای اروپا

بخش تبلیغات
بخش تبلیغات سه شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰
سفرهای ماژلان: راهکاری برای سفر ارزان در تورهای اروپا

ماژلان نامی جدید در عرصه خدمات گردشگری الکترونیک و خرید تور در ایران است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

همواره آرزوی تمامی علاقه‌مندان به جهانگردی و گردشگری سفر به اروپا است. حال اگر بتوان با هزینه‌های کمتر از شهر و کشورهای گوناگون اروپایی دیدن کنیم ایدئال است. اما امروزه با قیمت‌های نجومی  خدمات ارائه شده از سوی آژانس‌های گردشگری، این امر دور از انتظار به نظر می‌رسد. در این مقاله می‌خواهیم به موضوعی بپردازیم که برای همه علاقه‌مندان تورهای اروپایی جذاب است. این موضوع را می‌توان به‌طور خلاصه این طور بیان کرد که چطور می‌توانیم ارزان‌تر به اروپا سفر کنیم اما از شهرها و جاذبه‌های بیشتری بازدید کنیم.

سفر به اروپا را هوشمندانه آغاز کنیم

یکی از المان‌هایی که باید در انتخاب تور به آن دقت کنیم، هزینه‌هایی است که بابت هتل خواهید پرداخت. فرض کنید در سفر خود به‌جای استفاده از هتل‌های ۵ و ۴ ستاره مرکز شهرها، در هتل‌های ۴ ستاره و با کیفیت حومه شهر اقامت داشته باشید، در هزینه‌های اقامت خود به مقدار چشمگیری صرفه‌جویی کرده‌اید. به‌جای پرداخت هزینه‌های گزاف اقامت در هتل‌های پنج ستاره یا چهار ستاره مرکز شهر، یک اتومبیل را در اختیار خود و گروهتان داشته باشید که به‌وسیله آن به هر جای شهر در هر زمانی که دوست دارید بروید. این امر به شما کمک می‌کند هزینه‌ای که برای هتل می‌پردازید به دیدن شهرهای بیشتر اختصاص دهید. پس برای انتخاب تور اروپا باید به نکات زیر توجه کنید:

    • مبلغی که برای تور اروپا می‌پردازید به چه خدماتی تعلق می‌گیرد و آیا با حذف و جایگزینی آن خدمات، می‌توانید خدمات بهتر و به‌صرفه‌تری را دریافت کنید یا خیر؟
    • نکته دوم توجه به تعداد کشورهایی است که در تورهای اروپا به آن‌ها سفر می‌کنید. بازدید از تعداد کشورهای بیشتر این مزیت را دارد که اخذ ویزاهای آتی راحت‌تر صورت گیرد.
    • نکته سوم توجه به شهرهایی است که در تورهای اروپا از آن‌ها بازدید خواهید کرد. شهرها باید طوری انتخاب شده باشند که فاصله چندانی با هم نداشته باشند و شما زمان تور خود را به بازدید از جاذبه‌ها بپردازید و نه به مسافرت در بین شهرها!
    • نکته چهارم انتخاب مجری خوب تور اروپا است. اگر می‌خواهید یک تور ترکیبی با شهرهای متعدد را در برنامه خود داشته باشید، باید از آژانس‌های متخصص در برگزاری تورهای اروپایی استفاده کنید. آژانس‌های کم‌تجربه در اجرای تور اروپا همیشه خدمات خود را با کیفیت پایین ارائه می‌کنند. این آژانس ها با دادن وعده‌های بزرگ شما را مجاب به ثبت‌نام تور می‌کنند؛ اما در هنگام ورود به مقصد با خدماتی ناقص تور را به پایان می‌رسانند و حتی گاهی اوقات هزینه‌های پنهانی را در مقصد برای شما خلق می‌کنند!

چرا تورهای بلند مدت اروپا را انتخاب کنیم

انتخاب یک تور بلند مدت اروپایی می‌تواند یک سرمایه‌گذاری عالی و استراتژیک برای متقاضیان اخذ ویزای کانادا و اخذ ویزای شنگن در سفرهای آتی باشد. ازاین‌رو اگر قصد مهاجرت به کشورهای همچون کانادا، استرالیا یا اروپایی را داشته باشید، انتخاب این نوع تورها به‌دلیل ثبت ورود و خروج از شهرهای بیشتر اروپایی، گزینه ای ایدئال و هوشمندانه است.

مزیت تورهای بلند مدت اروپا با گروه مسافرتی ماژلان

گروه مسافرتی سفرهای ماژلان برگزار کننده تورهای بلند مدت اروپایی، با کمترین قیمت این نوع تورها را ارائه می‌دهد. در تورهای ۱۴ روز الی ۱۷ روز اروپا، با در اختیار داشتن وسیله نقلیه اختصاصی مقاصد اروپایی بیشتری را با هزینه‌های کمتر و خدمات اختصاصی تجربه کنید. در این تورها و در کنار تمام این مزیت ها، فرصت بازدید از شهرهای کوچک و اماکن توریستی بین شهرها را خواهید داشت. از دیدن این جاذبه‌های گردشگری فوق‌العاده لذت خواهید برد که در تورهای دیگر به‌ندرت دیده می‌شوند. بنابراین این تور ها نیز بهترین فرصت را برای مسافرانی ایجاد می‌کند که‌ در گذشته به اروپا سفر کرده‌اند اما تنها از پایتخت‌های بزرگ دیدن کرده‌اند تا اکنون از نقاطی بکر و تازه در مقاصد پرطرفدار اروپایی دیدن کنند. به‌طور مثال تورهای فرانسه و تورهای سوئیس از جمله تورهایی هستند که می‌توانید در آن‌ها از مزیت‌های تورهای بلند مدت برخوردار شوید.

ماژلان-متن

با انتخاب تورهای اروپایی ماژلان، از هدر رفتن صدها یورو جلوگیری و هزینه‌های سفر خود را هوشمندانه خرج کنید.

مطالب مرتبط:

منبع ماژلان

دیدگاه